RX6600 için PC'ye format atılmalı mı?

eXKlinE

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba yeni ekran kartı istedim mining ekran kartı miningden gitmesin diye birkaç kere malwerebytes antivirisüne tarattım sorun çıkmadı sizce format atmalı mıyım veya gerek yok mu?

Öyle bir şey imkansız zaten mining ekran kartı içinde olan bir yazılım değil. Sıfırlamınıza falan gerek yok neden böyle düşünüdünüz anlamadım.

Ne alaka hocam bir şey olmaz.

Hocam başta virüs vardı sonrasında program sildi pek de güvenemiyorum yani kaçırabilme olasılığını hesap ederek bu konuyu açtım zaten bilgileriniz benim için önemli.

Öyle bir şey imkansız zaten mining ekran kartı içinde olan bir yazılım değil. Sıfırlamınıza falan gerek yok neden böyle düşünüdünüz anlamadım.

Hocam BTC mining ile ekran kartını kullanıp çürütüyorlar ya.

BTC kazımı yapmak için ekran kartı ve işlemciyi kullanıyorlar hocam bu da zamanla verimini azaltıyor.

Hocam biliyorum dediğiniz şeyi bu yazılım ekran kartı takmak ile bulaşmaz. Ya siz konuyu yanlış yazdınız ya da ben yanlış anlıyorum.

Sanırım arkadaş Ekran Kartı BIOS'undan bahsediyor. Emin olamadım. Eğer kartın BIOS'u değiştelerse resetlemek gerekebilir.

Hocam biliyorum dediğiniz şeyi bu yazılım ekran kartı takmak ile bulaşmaz. Ya siz konuyu yanlış yazdınız ya da ben yanlış anlıyorum.

Ha yok yanlış anlamışsınız hocam biraz da benim konu anlatımında hata var :D teşekkürler.

Cevaplarınız için teşekkürler format atmam büyük ihtimalle.

Sanırım arkadaş ekran kartı BIOS'undan bahsediyor. Emin olamadım. Eğer kartın BIOS'u değiştelerse resetlemek gerekebilir.

Ne BIOS'u kankam :D bildiğin PC de eskiden virüs vardı temizledim yeni ekran kartı istedim eskiden virüs vardı acaba kalıntıları kalmış mıdır format atayim mi dedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı