RX6600 + Intel i5 11400 sisteme overclock nasıl yapılır?

Hocam bence 6600'den 6600 XT'ye geçmek için para harcamaya değmez. Fakat sürekli para biriktirip 2-3 sene sonra yeni nesil bir ekran kartı almanız iyi olur. Fakat ihtiyaç yok ise ona da para harcamaya hiç gerek yok, fiyatlar malum.

Hocam bence 6600'den 6600 XT'ye geçmek için para harcamaya değmez. Fakat sürekli para biriktirip 2-3 sene sonra yeni nesil bir ekran kartı almanız iyi olur. Fakat ihtiyaç yok ise ona da para harcamaya hiç gerek yok, fiyatlar malum.

Çok sağ olun hocam.

@İzmirkartali @Cihen HELEN-POWER/Intel Core i3 12100F/ASUS GeForce RTX 3060 DUAL V2 12GB/16GB DDR4/250GB Gen3x4 M.2 NVMe SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM hocam bu indirim yeni gelmiş bu bilgisayar benim aldığından daha mı iyi.

Son düzenleme:
Çok sağ olun hocam.

@İzmirkartali @Cihen HELEN-POWER/Intel Core i3 12100F/ASUS GeForce RTX 3060 DUAL V2 12GB/16GB DDR4/250GB Gen3x4 M.2 NVMe SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM hocam bu indirim yeni gelmiş bu bilgisayar benim aldığından daha mı iyi.
Evet, az bir farkla daha iyidir. Hem son nesil sistem hem de ekran kartı az da olsa daha performanslı.
i3-12100f tek çekirdek olarak daha güçlü, çok çekirdekli işlemlerde i5-11400f daha güçlü. Oyuncular için denk diyebiliriz.
Güncellik ve ekran kartı nedeniyle bu yeni sistemi tercih edebilirsiniz.

Evet, az bir farkla daha iyidir. Hem son nesil sistem hem de ekran kartı az da olsa daha performanslı.
i3-12100F tek çekirdek olarak daha güçlü, çok çekirdekli işlemlerde i5-11400F daha güçlü. Oyuncular için denk diyebiliriz.
Güncellik ve ekran kartı nedeniyle bu yeni sistemi tercih edebilirsiniz.

Aldım ki hocam daha demin attığım RX6600 içim bir kötü oldu teske bunu alsaydın diye :(

@izmirkartali

Son düzenleme:
Hayırlı olsun. Üzülecek bir şey yok.
Benim haberim yok ki yeni ilandan.
İki sistem de birbirine çok yakın.

Şu sizin sistemin testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu da son ilanın testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu arada sabah aldıysanız iptal de edebilirsiniz sanırım.

Hayırlı olsun. Üzülecek bir şey yok.
Benim haberim yok ki yeni ilandan.
İki sistem de birbirine çok yakın.

Şu sizin sistemin testi:

Şu da son ilanın testi:

Bu arada sabah aldıysanız iptal de edebilirsiniz sanırım.
Pazartesi aldım :(

Geri
Yukarı