RX6600 sistem düşük FPS veriyor

Mertyilm

Hectopat
ASUS H610M-K, i3 12100F, RX6600, 16 GB 3200MHz RAM.
Sistemim yukarıda yazdığım şekilde ve arkadaşımda da aynı sistem va,r tek fark ekran kartı RTX 2060. Assetto Corsa ve GTA 5 Online'de benim kartım daha güçlü olmasına rağmen ben daha düşük FPS alıyorum. Assetto Corsa'da arkadaşım 90-100FPS alırken ben 55-75 arası FPS alıyorum. Tüm grafik ayarlarımız aynı hatta arkadaşımın grafik ayarları daha yüksek. Yardımcı olursanız sevinirim.

Olay sadece ekran kartından ibaret değil, arkadaşınızın işlemcisi daha güçlü olabilir. Ama ekstra olarak bende son zamanlarda bazı oyunlarda düşük FPS alıyorum aynı karta sahibim. Squad oyununda her türlü ayarı yapmama rağmen 60 FPS bile alamıyorum.

Olay sadece ekran kartından ibaret değil, arkadaşınızın işlemcisi daha güçlü olabilir. Ama ekstra olarak bende son zamanlarda bazı oyunlarda düşük FPS alıyorum aynı karta sahibim. Squad oyununda her türlü ayarı yapmama rağmen 60 FPS bile alamıyorum.
Ekran kartı dışında tüm sistem parçalarımız aynı.

Aklıma gelen ilk şey yazılımıyla ilgili bir problem olabileceği lakin yine de Afterburner kullanarak ekran görüntüsü atar mısınız belki yardımcı olabilir.

Aklıma gelen ilk şey yazılımıyla ilgili bir problem olabileceği lakin yine de Afterburner kullanarak ekran görüntüsü atar mısınız belki yardımcı olabilir.
Ekran görüntüsü 2023-01-15 143626.png

Yeni konular

Geri
Yukarı