RX6600 sistem düşük FPS veriyor

591792

Centipat
Merhaba izlediğim incelem videolarında oyunda 500-400 FPS almam gerekirken 200-290 arasi FPS aliyorum nedeni nedir?
Sistem yeni.
RX6600 8 GB 128 bit.
Ryzen 5 5500.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba izlediğim incelem videolarında oyunda 500-400 FPS almam gerekirken 200-290 arasi FPS aliyorum nedeni nedir?
Sistem yeni.
RX6600 8 GB 128 bit.
Ryzen 5 5500.

Merhaba. Sorun devam ediyorsa eğer AMD Adrenalin yazılımı kurulumu kontrol edin.
Eğer kurulu ise DDU ile driverları kaldırıp yeniden kurun.
Ancak kurarken gelişmiş seçeneklerden Only Driver seçeneğini seçin. Böylelikle AMD Adrenalin yüklenmeyecek.
Ben sorunu böyle çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Sorun devam ediyorsa eğer AMD Adrenalin yazılımı kurulumu kontrol edin.
Ancak kurarken gelişmiş seçeneklerden Only Driver seçeneğini seçin. Böylelikle AMD Adrenalin yüklenmeyecek.
Ben sorunu böyle çözdüm.
teşekkürler deneyeceğim

Ben sorunu böyle çözdüm.
peki hocam ddu driverları nası kaldırabilirim

DDU ile driverları nasıl kaldırabilirim mi demek istedin?
YouTube'da birçok videosu mevcut.
DDU'yu ise Denetim Masası'ndan kaldırabilirsin.

Evet hocam öyle demek istedim hallettim dediğin gibi her şeyi yaptım etkili oldu ancak monitorde renkler solgunlaştı onu da bakacağım sabah bir bilginiz varsa söylerseniz çok iyi olur. İyi geceler.

Bu sistemle 500 FPS alabileceğiniz oyunlar Valorant, LoL falandır. Ki 5600 işlemci kullananlar bile 500 FPS'leri göremiyor RX 6600 ile. İzlediğiniz videoyu bulabilirseniz atar mısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı