RX6600 sistemde görüntü gelmiyor

hknyllmz

Kilopat
Daha fazla  
Gece normal bir şekilde sistemi kapattım az önce sistemi açmak istediğimde ekrana görüntü gelmediğini fark ettim. Önce HDMI kablosunu takıp çıkarttım iki taraftan da olmadı. Daha sonra kasayı açıp PCI Express kablosunu söküp tekrar taktığımda görüntü geldi ve sorunsuz çalışıyor. Neden durduk yere böyle bir sorunla karşı karşıya geldim. Ekran kartını takalı 2 ay oldu 2 ay sonunda böyle bir sorunla karşılaştım. Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.

Bir sorun yok hocam. Belki statik elektrik kalmıştır sistemde. Bilgisayarlar kusursuz parçalar değil. Şu an bir sorun yoksa endişe edilecek bir şey yok.

Statik enerji kalmış olabilir birdahakine yine böyle bir olay olursa kasanın fişi çekiliyken açma tuşuna 10 saniye basılı tutup elektriği atar öyle çalıştırırsınız.

Bir sorun yok hocam. Belki statik elektrik kalmıştır sistemde. Bilgisayarlar kusursuz parçalar değil. Şu an bir sorun yoksa endişe edilecek bir şey yok.

Ekran kartına bir şey olması hepimizin korkulu rüyası :D acaba benlik bir sorun mu var diye düşündüm işte.

Statik enerji kalmış olabilir birdahakine yine böyle bir olay olursa kasanın fişi çekiliyken açma tuşuna 10 saniye basılı tutup elektriği atar öyle çalıştırırsınız.
Umarım öyledir hocam çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı