RX6600 sisteme 165Hz 2K monitör önerisi

27 inç zaten 1080p için sıkıntılı dolayısıyla 2K almak istemeniz mantıklı ama öbür taraftan 6600 2K için Valorant için yeterli olsa da neredeyse diğer hiçbir oyunda yeterli olmaz, son olarak ise FPS oyunları için büyük ekran dezavantaj sağlar eğer şahsi hevesiniz için alıyorsanız sıkıntı yok ama rekabetçi bir hırsınız varsa 24 inç 1080P'den şaşmamanızı öneririm.

Hocam Rust vs de çok oynuyorum. Bir de zaten büyük ekran sevdiğim için şimdi sırf Valorant için küçük ekran alırsam içimde kalır.

Güzel bir model ancak 2K rekabetçi oyunlar için önermem.
buyrun hocam sizin önerilerinizi alalım

Hocam Rust vs de çok oynuyorum. Bir de zaten büyük ekran sevdiğim için şimdi sırf Valorant için küçük ekran alırsam içimde kalır.

24 inc küçük değil ki?

buyrun hocam sizin önerilerinizi alalım
Bütçen nedir?

Buyurun hocam sizin önerilerinizi alalım

Rust gibi oyunlar için 27 önerebilirim şahsi olarak. Lakin hocalarımın dediği üzere FPS oyunları CS:GO, Valorant, CoD gibi oyunlarda 24 öneririm.

Hocam belli bir bütçem yok ama 9Kdan aşağı diyebilirim.

Gerekirse yeni alırım hocam. Çift monitör kadar tatlı bir olay yok zaten

Çift monitör çok zevkli bir şey :) kendimden biliyorum. Yeni monitör sipariş ettiğim hafta tek monitör eziyet olmuştu bana. Çift monitör alışınca tek monitör hiç zevk vermiyor.

Hocam trajikomik şekilde tam ödemeyi yaparken iptal etti. fiyatı arttı monitörün XD

başka yerden şimdi sipariş ediyorum

oradan da veremedim hata veriyor 😄

akşam eve gidince bakayım artık vardır bi hayrı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı