Çözüldü RX6600 zamanla FPS düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Z4GOR

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
AMD RX 6660
İşlemci
AMD 5 5500
Dostlar selam, ben yaklaşık 8 9 ay önce AMD sistem aldım zamanla oyunlarda FPS düştüğünü fark ettim, eskiden Valorant da sabit 165 oynarken su aralar 130 140 150'ye düşmeye başladı. Ekran kartı driveri güncel önerisi olan arkadaşları post altına bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant League of Legends CS:GO'da CS:GO'da 50 -67 arası gidip geliyor fakat FiveM roleplay da kasanın camını çıkarmadığım zaman 63 65 dereceden aşağıya düşmüyor bazen 70 dereceyi de görebiliyor FiveM'i biliyorsunuzdur illaki bilmiyorsanız açıklayabilirim.

Ekran kartı ve işlemci sıcaklık değerleri ve kullanımları nasıl? Oyundayken CTRL + Shift + O yapar mısınız?

FPS düşünü her oyunda yaşamadım artı olarak drop sorunum yok sadece eskiden sabit olarak 165-150 verebiliyordu, şu an ise 165 sabit verse bile 130-140'a düşüyor.

Ekran kartı ve işlemci sıcaklık değerleri ve kullanımları nasıl? Oyundayken CTRL + Shift + o yapar mısınız?

Tabii ki yapabilirim.

FPS düşünü her oyunda yaşamadım artı olarak drop sorunum yok sadece eskiden sabit olarak 165 150 verebiliyordu şu an ise 165 sabit verse bile 130 140'a düşüyor.

FurMark indirip açın, sağ altta 1080p testi yapıp SS atar mısınız? Değerleri görelim.

AMD ayarlarında gelişmiş senkronizasyon kapatılarak çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı