RX6600'ü test etmek için oyun önerisi

SatoruGojo

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar yarın kasama kardeşimin PC'sindeki RX6600'ü takıp test yapacağım.
Baktım ki kart sorunsuz çalışıyor. 3060 alamazsam 6600 alacağım.
Şimdi bu gece indirmelik oyun arıyorum, 50GB'den az ama RX6600'ün gücünü gösterecek bir oyun istiyorum.
Önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yarın kasama kardeşimin PC'sindeki RX6600'ü takıp test yapacağım.
Baktım ki kart sorunsuz çalışıyor. 3060 alamazsam 6600 alacağım.
Şimdi bu gece indirmelik oyun arıyorum, 50GB'den az ama RX6600'ün gücünü gösterecek bir oyun istiyorum.
Önerileriniz var mı?
Cyberpunk 2077 ve CS:GO. Ayrıca işlemciyle beraber RX6600 performansını gösterir, bundan dolayı işlemcinizde iyi olması gerek.

Cyberpunk 2077 ve CS:GO. Ayrıca işlemciyle beraber RX6600 performansını gösterir, bundan dolayı işlemcinizde iyi olması gerek.

Ryzen 3 3300X var elimde. Yeni karta upgrade edeceğim ama sadece denemek istiyorum. Performans memnun ederse ya 3060 alacağım ya RX6600.

RX590.
Son günler memnun etmemeye başladı. Satmaya karar verdim o kartı bende. Kart şu an satılık.

İnternette olan testler de bakabilirsiniz denemekle uğraşmak yerine.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternette olan testler de bakabilirsiniz denemekle uğraşmak yerine.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ultra ayarda oyunları canlı canlı görmek istiyorum.

Tavsiyem RX590 sıfır kullanan birinin güncelleme için RX6700 gibi bir kart alması olur hocam. Böyle iyi ki geçmişim demesi için.

Geri
Yukarı