RX6800 ve RX 6700 XT sistem önerisi

cartell

Femtopat
Daha fazla  
Hazır sistem olarak da parça parça olarak da önerilere açığım. Ryzen 5 5600 ile kullanacağım. SSD Samsung 970 ya da 980,
kasa ise Warcry düşünüyorum. PSU düşük olmayacak şekilde önerilere açığım. Hazır sistemlerde ise değiştirmem gereken parçalari söyleyip atarsanız memnun olurum.

Hazır sistem olarak da parça parça olarak da önerilere açığım. Ryzen 5 5600 ile kullanacağım. SSD Samsung 970 ya da 980,
kasa ise Warcry düşünüyorum. PSU düşük olmayacak şekilde önerilere açığım. Hazır sistemlerde ise değiştirmem gereken parçalari söyleyip atarsanız memnun olurum.
Warcry hava akışı kötü bir kasa görsellik için alıyorsanız tekrar düşünün.

Kasa ise Warcry düşünüyorum. PSU düşük olmayacak şekilde önerilere açığım. Hazır sistemlerde ise değiştirmem gereken parçalari söyleyip atarsanız memnun olurum.

Samsung 980 SSD alma 980 alacaksan 980 Pro al 980 o fiyatı hak etmiyor Pro çok iyi 970 tarafında EVO Plus.

Sadece oyun için kullanacağım o yüzden F/P olarak AMD kartlar tercih ediyorum. Maximum çıkacağım 30 k olur.

Haklısınız hocam sadece belirtmek için demiştim. 980 ile 970 arasında ne fark var peki.

970 980'den %10 kadar daha hızlı 980 Pro daha iyi yazma ve okuma hızı daha iyi rastgele yazma hızı bayağı iyi PCI-E4 kullanıyor.

Hocam bunu çok duydum fakat bütün kullanan ve memnun olan çok kişi var.

Gamepower marka kasa alınmaz hocam görünüşü güzel ama hava akışı sorun çıkarır Corsair 4000D bakabilirsin o fiyata NZXT H710 da bakabilirsin.

970 980'den %10 kadar daha hızlı 980 Pro daha iyi yazma ve okuma hızı daha iyi rastgele yazma hızı bayağı iyi PCI-E4 kullanıyor.

Gamepower marka kasa alınmaz hocam görünüşü güzel ama hava akışı sorun çıkarır Corsair 4000D bakabilirsin o fiyata NZXT H710 da bakabilirsin.
Hocam marka algım yok ve 6-9 fan olacağından işlemci soğutucusu da alacağım için ısınacağını düşünmüyorum açıkçası

Geri
Yukarı