RX6800 vs RX 7700 XT

Bacici668

Picopat
Daha fazla  
RX6800 veya RX 7700 XT içeren bir sistem alacağım fakat çok arada kaldım hangisi daha iyi olur? RX 6800 eski olduğu için biraz şüpheciyim.

AMD almanızın özel bir sebebi var mı? Aynı fiyatlarda 16 GB 4060 Ti daha iyi bir seçenek diye düşünüyorum.

Aslında var 1. sebep işlemciyide AMD alacagım için aslında az da olsa birkaç özellikten yararlanabiliyorum 2. sebep AMD kartlar tasarımsal olarak ve görüntü olarak çok hoşuma gidiyor 3. sebep ise aslında zamanında hem NVIDIA hem AMD kullandım ama nedense NVIDIA kısmına biraz alışamadım.

7700XT her anlamda daha üstün bir kart. Güncel olana yönelin.

Böyle bir sistem düşünüyorum 240mm sıvı soğutucu ile beraber sizce nasıl?

Aslında var 1. sebep işlemciyide AMD alacagım için aslında az da olsa birkaç özellikten yararlanabiliyorum 2. sebep AMD kartlar tasarımsal olarak ve görüntü olarak çok hoşuma gidiyor 3. sebep ise aslında zamanında hem NVIDIA hem AMD kullandım ama nedense NVIDIA kısmına biraz alışamadım.

Böyle bir sistem düşünüyorum 240mm sıvı soğutucu ile beraber sizce nasıl?
Sen o sisteme sıvı soğutucu ekleyince fiyat 36 oluyorz o fiyata 7800XT var. Uygun bir hava soğutucu o işlemciyi soğutur merak etme.

Sen o sisteme sıvı soğutucu ekleyince fiyat 36 oluyorz o fiyata 7800XT var. Uygun bir hava soğutucu o işlemciyi soğutur merak etme.

Bir de bir arkadaş demiş 16 GB 4060 Ti daha iyi olabilir demiş ona da baktım bir sistem buldum sıvı soğutucu ile 34e geliyor fakat sence hangisini tercih etmeliyim AMD mi? NVIDIA mı? Hero 5A 7000 - Game Garaj

Bir de bir arkadaş demiş 16 GB 4060 Ti daha iyi olabilir demiş ona da baktım bir sistem buldum sıvı soğutucu ile 34e geliyor fakat sence hangisini tercih etmeliyim AMD mi? NVIDIA mı? Hero 5A 7000 - Game Garaj
Nvidia teknoloji üstüne kurulu, AMD ise saf oyun odaklı. Sen seç. Ama 7800XT ile 4060Tİ kıyas yapılacak kartlar değil. 7800XT ezer.

NVIDIA teknoloji üstüne kurulu, AMD ise saf oyun odaklı. Sen seç. Ama 7800XT ile 4060 Ti kıyas yapılacak kartlar değil. 7800XT ezer.

Büyük ihtimalle bütçeden biraz kısmam gerekli zaten 4060 Ti seçeceğim sanırım bana her şey oyun performansı saf güç gibi gelmiyor AMD kendini toparladı GPU kısmında fakat hala eksikleri olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı