RX6800 WattMan sorunları devam ediyor mu?

Donanım ve PC'den anlamak gerekiyor diyerek boş konuşmanı belli ettin 1.si kartımızın markası aynı değil bizim yaşadığımız sorun Sapphire Pulse RX6800 üzerine ayrıca insanla hakkında bilip bilmeden yorum yapmanı tavsiye etmem en azından gerçek hayatta dikkat et ama böyle şeyler :) sistemimi 3-4 defa söktüm çıkardım yıllardır uğraşıyorum 8 tane sistem değiştim gene sorun çıkaran AMD oldu fanboyluğu kesin artık fanboyluk uğruna ölüceksiniz sanki AMD verdi kartınızın parasını. D
İşte zerre kadar anlamadığını buradan bile belli ettin. Kartımızın markası aynı değilmiş 🤣

Marka dediğin soğutucu bloktan ibaret, chip ile zerre kadar alakası yok. Hepsi AMD den alır üzerine bloğu basar geçer önce bunu öğrenmen lazım. Yok 8 tane sistem değişmiş de, 3-4 defa sökmüş de falan da filan. Hepsini geçtim yazdıkların bile ne donanımdan ne yazılımdan anlamadığının bariz kanıtı zaten başka detaya girmeye gerek yok.

İşte zerre kadar anlamadığını buradan bile belli ettin. Kartımızın markası aynı değilmiş 🤣

Marka dediğin soğutucu bloktan ibaret, chip ile zerre kadar alakası yok. Hepsi AMD'den alır üzerine bloğu basar geçer önce bunu öğrenmen lazım. Yok 8 tane sistem değişmiş de, 3-4 defa sökmüş de falan da filan. Hepsini geçtim yazdıkların bile ne donanımdan ne yazılımdan anlamadığının bariz kanıtı zaten başka detaya girmeye gerek yok.

Fabrika çıkışı OC olabiliyor bazı modellerde ve markadan markaya çip değil ama yazılımın da bir farkı oluyor :D boş kelimeler kullanmanı tavsiye etmiyorum AMD fanı yaşın büyüdüğünde objektif konuşmayı öğrenmen ümidiyle iyi sosyaller dilerim kardeşim.

Fabrika çıkışı OC olabiliyor bazı modellerde ve markadan markaya çip değil ama yazılımın da bir farkı oluyor :D boş kelimeler kullanmanı tavsiye etmiyorum AMD fanı yaşın büyüdüğünde objektif konuşmayı öğrenmen ümidiyle iyi sosyaller dilerim kardeşim.
Yazılım mı? ne yazılımı yahu halen daha bilmediğin konularda konuşuyorsun 🤣

Sapphire, XFX, Powercolor yada diğerleri hiç birinin GPU üzerine bir yazılımı yok sen ne anlatıyorsun arkadaşım? şakayla karışık biraz ciddiye aldım seni ama sen harbiden hiç bir halt bilmiyorsun be güzel kardeşim. Yanlış bilgilendirme üzerine uyarı/ban atılması gerekiyor sana, bilmiyorsan konuşmak zorunda değilsin susmayı tercih et.

Geri
Yukarı