Ryse son of Rome kasma sorunu

ddarkbrother20

Hectopat
Arkadaşlar oyunu ilk yüklediğim zaman ilk üç saatte ani büyük droplar oluyordu sahne geçişlerinde. Maksimum işlemci gücünü %80 yaparak bunun önüne geçmiştim. Ama son günlerde oyuna girince dehşet derecede kasıyor oyun. Afterburner ile sizlere göstermek için bir test yaptım. Sizce sıkıntı nereden kaynaklı?

Dosya Ekleri

• sasa.PNG
    sasa.PNG
    46,5 KB · Görüntüleme: 143
  • PC.PNG
    PC.PNG
    48,1 KB · Görüntüleme: 155
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun optimizasyonu cillop gibi. 580 ile 70 fpsnin altına düşmeden oynadım. Yazılımsal ya da donanımsal sıkıntıların vardır. Ayrıca oyun çıkalı kaç yıl oldu. Ne optimizasyonu?

Ne optimizasyonu derken? Oyunun cikis tarihi ile optimizasyon arasindaki baglantiyi kuramadim. GTA 4 misali.

Hani ikisinin yapım şirketi farklı ya hani... Rockstar'ın GTA 4'e bakmaması Crytekin oyunununa bakmaması anlamına mı geliyor? RDR 2 ilk çıktığında oynayamadım. Daha sonra düzelttiler. Adamın belli ki sisteminde sıkıntı var o sistemle rahat oynaması lazım. Yanlış yönlendiriyorsun.

Hani ikisinin yapım şirketi farklı ya hani... Rockstar'ın GTA 4'e bakmaması Crytekin oyunununa bakmaması anlamına mı geliyor? RDR 2 ilk çıktığında oynayamadım. Daha sonra düzelttiler. Adamın belli ki sisteminde sıkıntı var o sistemle rahat oynaması lazım. Yanlış yönlendiriyorsun.
Kankam sistemin fotosu üstte yer alıyor. Sisteme oyunu indirip oynamadan bir gün önce format attım.

Geri
Yukarı