Ryse son of Rome kasma sorunu

ddarkbrother20

Hectopat
Arkadaşlar oyunu ilk yüklediğim zaman ilk üç saatte ani büyük droplar oluyordu sahne geçişlerinde. Maksimum işlemci gücünü %80 yaparak bunun önüne geçmiştim. Ama son günlerde oyuna girince dehşet derecede kasıyor oyun. Afterburner ile sizlere göstermek için bir test yaptım. Sizce sıkıntı nereden kaynaklı?

Dosya Ekleri

• sasa.PNG
    sasa.PNG
    46,5 KB · Görüntüleme: 140
  • PC.PNG
    PC.PNG
    48,1 KB · Görüntüleme: 151
Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde aslında bir sıkıntı var. Cihaza yanlışıkla 200W PSU takılmış. Daha yeni fark ettim gerçi. Faturada ise 350W yazıyordum. PSU'dan kaynaklanıyor olabilir mi?

Sen dua et o PSU ile patlamamış sistemin. Sorunun ne olduğu belli oldu daha yazmaya bile gerek yok. 10 yıl önceki HD 3650 ekran kartlı sistemim bile 300 Watt PSU ile çalışıyordu. Sana tavsiyem o şekilde kullanma bilgisayarı kaliteli yeni bir PSU al.

Sen dua et o PSU ile patlamamış sistemin. Sorunun ne olduğu belli oldu daha yazmaya bile gerek yok. 10 yıl önceki HD 3650 ekran kartlı sistemim bile 300 Watt PSU ile çalışıyordu. Sana tavsiyem o şekilde kullanma bilgisayarı kaliteli yeni bir PSU al.
Firmaya gönbdereceğim zaten. Sence olması gereken 350w psu sorunu çözer mi?

Dostum konuyu hortlatıyorum fakat o işlemci o ekran kartını zaten besleyemez bottleneck durumu söz konusu . Optimizasyon konusunda sorun kesinlikle var 1060 lı sistemde bile problem yaşattı anlık droplarıyla ...

Yeni konular

Geri
Yukarı