Ryzen 1200 ve 1050 Ti sistem nasıldır?

FurkanBrotherss

Hectopat
Daha fazla  
Aslında 3000 TL'lik bir sistem toplayacaktım fakat bütçem düştü. Ben de bu sisteme baktım:
V3-M1050TA-1202/R3 1200/MSI GTX1050Ti 4GB/8GB RAM/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Oyun oynamak ve okul gereği bilişim işleri ile uğraşacağım. Sizce nasıl bir sistem? Bu sisteme bakarken şu videoyu izleyip yazmanızı isterim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında 3000 Tl'lik bir sistem toplayacaktım fakat bütçem düştü. Bende bu sisteme baktım;
V3-M1050TA-1202/R3 1200/MSI GTX1050Ti 4GB/8GB RAM/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Sizce nasıl bir sistem? Bu sisteme bakarken şu videoyu izleyip yazmanızı isterim;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyun oynamak ve okul gereği bilişim işleri ile uğraşacağım.
Aslında 3000 TL'lik bir sistem toplayacaktım fakat bütçem düştü. Ben de bu sisteme baktım:

Oyun oynamak ve okul gereği bilişim işleri ile uğraşacağım. Sizce nasıl bir sistem? Bu sisteme bakarken şu videoyu izleyip yazmanızı isterim:

Monitör ise bu olacak;
BENQ 21.5" GW2270H Analog 2xHDMI Geniş Ekran Led Monitör | ITOPYA

Ekran kartını ve işlemciyi yükseltmek için diğer parçalardan kısıyorlar. Neyse alırsanız inşallah sıkıntı çıkamaz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı