Ryzen 1300x ve 1050Ti Sistem

Tek fanlı bi erkan kartı ısınma sorunu olma ihtimali çok yüksek,2200g kullanmama sebebimde zaten bir ekran kartı koyacagım boşuna işlemci yorulmaması adına 1300x koydum bide pek iyi yorumlar almıyorum 2200g hakkında,psu nun yüksek olmasının sebebi ise ileride pc toplarkan bidaha kasaya 600 lira vermemek,anakart için ise ses ve over için aldım daha dayanıklı bir anakart

teşşekürler

tek fanlı ekran kartlarının problem yaşatabiliyor olması nedeni ile tek fan kullanmıyorum

şuan 100 lira gibi bi fark yüzünden garanti kapsamını bilmediğim daha once birşeyler kanıtlamamış bir ekran kartını kullanmak istemiyorum,şimdi 100 lira kısıp 6ay sonra 1000lira ödemek istemiyorum,Şikayet varda ürünün dağıtıcı firmasi ile biaz araştırma yaptım hiçte olumlu tepkiler yok.
Buna ancak gülerim kardeşim :) Sen pc falan toplama. Git bi leptop al kendine :D

@burakdudoglu fiyatına göre konuşuyoruz.
1300X ile pek darboğaz olmaz.
1700 yerine 2600X alsan daha iyi olurmuş.

1300X ile yaşadığım sorunu anlattım demek ki arada darboğaz oluyor. %100 kesin
Fiyatına + okuyarak konuşmalısın :)
900 TL fiyata R5 2600 bile bulsaydım onu alırdım tabi ki :)

Sen de +düşünürek :)
Testlere bakabilirsin, muhtemelen 8GB bellek kullanıyorsun.
BF1 gibi oyunlardaki darboğazdan kurtulmak için ufak bir OC yapabilirsin, geçmiş artık ama hayırlı olsun :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı