Ryzen 1800X İçin Ekran Kartı Önerisi

Happy

Decapat
İyi günler herkese.
Ben 1080p Ultra grafik ayarlarında oyun oynamak istiyorum. Oyunlarım sürekli ağır grafikler değil. Genel olarak CS:GO oynuyorum. Web Tasarım, Render tarzı işlerle çok uğraşıyorum mesleğim gereği. Ben oyun oynarken de yüksek keyif almak istiyorum.
Elime;
  • Ryzen 1800x
  • Gigabyte Gaming K5 AX370
  • Ve hali hazırda benim eski yanan sistemimden kalan sağlam G.Skill 16 GB 3200 MHz RAM'ler kaldı.
Ekran kartı almam gerekiyor. İşim gereği çok ihtiyacım yok üst seviye kartlara fakat iş oyun kısmına gelince gerekiyor. Bütce dostu, doların da 5 küsür olduğunu düşünerek ne önerebilirsiniz?

Daha okuyorum ama bağımsız olarak bu işlerle uğraşıyorum. 3D Grafik tasarım vs. İşlerle.
Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Not: Şimdilik 2 adet Viewsonic VX2476 kullanıyorum. İleride üçüncüsünü alabilirim. CS:GO için 144 Hz monitör almayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nanokatalog benimde favorim. Ama markalar aklımı karıştırıyor. Bütce konusuna gelirsek işlemcim üst seviye olduğu için 2500TL diyebilirim.

Rx580 mantıklı duruyor. Onun rakibi GTX 1060 varken neden o? Ayrıca RX580 olarak hangi marka önerirsiniz? Demin attığınız modelin markasına daha önce şahit olmadım. Marka olarak ne önerirsiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı