Ryzen 1800X Sisteme Windows 11 Kurdum

Şanslı azınlıktan biriyim. Hiç uğraşmadan Windows 11 kurabilme şansım var. Hele bir Windows 11 kullanıcılar tarafından tavsiye edilsin ve SSD, RAM upgrade sonrası kurmayı planlıyorum.

Bilmiyorum ama yeni ekran kartlarını test eden hiç kimse Ryzen 1000 serisinde kalamaz. Şu anda 12. Nesil ve 5950X dışında -ki bence o bile kullanılmamalı- bir test sisteminde yapılan testler bana göre anlamsızdır. Tabi bu dediğim hazır satılan sistemler için geçerli değil çünkü sistem öyle.

Cevabınız için teşekkür ederim. Benim demek istediğim test veya deneme sistemlerinden ziyade daha çok kişisel kullanım için ayrılan sistemlerdi. Sanırım ofiste zaten ihtiyaç halinde yüksek donanımlı sistemler olduğu için kişisel sistemlere o kadar yüksek bütçe ayrılmak istenmiyor.

Cevabınız için teşekkür ederim. Benim demek istediğim test veya deneme sistemlerinden ziyade daha çok kişisel kullanım için ayrılan sistemlerdi. Sanırım ofiste zaten ihtiyaç halinde yüksek donanımlı sistemler olduğu için kişisel sistemlere o kadar yüksek bütçe ayrılmak istenmiyor.
Evde bile ana bilgisayarım 4. Nesil...

Yeni konular

Geri
Yukarı