Ryzen 2200G sistem kaça satılır?

@Pala27 Üzerine para koymasanız dahi 3000TL'ye ikinci el çok daha iyi sistem toplama imkanı var. Malesef o sistemin 3000TL edeceğini düşünen birini bulma olasılığınız bir Türk takımının UEFA'da finali görme olasılığıyla eş değer benim gözümde :) .

@Pala27 üzerine para koymasanız dahi 3000TL'ye ikinci el çok daha iyi sistem toplama imkanı var. Maalesef o sistemin 3000TL edeceğini düşünen birini bulma olasılığınız bir Türk takımının Uefa'da finali görme olasılığıyla eş değer benim gözümde :) .

😂😂😂
Ben yine de şansımı deneyeceğim.
Letgo'da falan baktığımda daha kötülerin 2700TL sattıklarını gördüm. Piyasaya da bak bence, 3000TL edebilir hazır sistem alanlar için tabii.

Bu arada teşekkürler hakkınızı helal edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemini söyler misin.

Gigabyte AMD Radeon RX 560 4 GB OC / MSI A320M PRO-VH Plus / 2 adet G.Skill Ripjaws V 4 GB DDR4 2666MHz RAM / AMD Ryzen 3 2200G / Power Boost VK-1624 shiny piano siyah ATX kasa / Thermaltake Litepower 450W non modular PSU ekran kartı ve PSU hariç hepsinin garantisi var.

Gigabyte AMD Radeon RX 560 4 GB OC / MSI A320M PRO-VH Plus / 2 adet G.Skill Ripjaws V 4 GB DDR4 2666MHz RAM / AMD Ryzen 3 2200G / Power Boost VK-1624 shiny piano siyah ATX kasa / Thermaltake Litepower 450W non modular PSU ekran kartı ve PSU hariç hepsinin garantisi var.

Reis bu sistem benimkinden de kötü.

2x4 2600MHz A320M anakart seni bitirmiş.

2x4 2600MHz A320M anakart seni bitirmiş.

Sadece yorumunuzu merak ettim

Kâr yapıp daha iyisini alıcam
Bence 3000tl ideal sıfır gibi zaten faturası da var insanlar ne sistemleri kaç TL ye satıyor değilmi ?
Pek kar yapmış sayılmıyorsunuz aslında fakat karar sizin. Şuan 3000TL ile topladığınız sistem yine aynısı olur, sadece sıfır olur.
TL cidden büyük bir değer kaybetti yani 2 sene önce ki 2000TL ile şuan ki 2000TL aynı değerde değil.

Geri
Yukarı