Ryzen 2200G Sistem vs GT 1030 Sistem

isimyokrds

Decapat
Bugün tam da APU sistem topladım, sipariş edecektim. Donanım Arşivi kanalından izlediğim videoda 1030 GT ve AMD işlemcili bir sistemin daha ucuz ve 2 kat daha performanslı olacağını söyledi ve tüm kararlarim değişti ama size sormak istedim. Sizce Ryzen 3 2200G APU sistem mi yoksa GT 1030 bir sistem mi? Eğer APU toplarsam sonradan güzel bir ekran kartı ekleyecegim, sizce nasıl yapayım?

Aynı bütçelerde performansı ikiye katlayan bilgisayar toplanamaz. Vega 8'e göre GT 1030 daha iyi bir GPU. Vega 11 yakın bir GPU. Bunu göz önünde bulundurun.

Olaya sadece bugün gözüyle bakmayın, hangisi ne performans verir hangisi kaç FPS aldırır bilemem fakat bugün yapacağınız tercih ileride önünüzü tıkamamalı. Bugün alacağınız 1030 ekran kartını, yarın öbür gün değiştirme kararı aldığınızda, işinizin ne kadar zor olacağı ile karar verin.

Olaya sadece bugün gözüyle bakmayın, hangisi ne performans verir hangisi kaç FPS aldırır bilemem fakat bugün yapacağınız tercih ileride önünüzü tıkamamalı. Bugün alacağınız 1030 ekran kartını, yarın öbür gün değiştirme kararı aldığınızda, işinizin ne kadar zor olacağı ile karar verin.
Ben GT 1030 X4 950 sistem kurdum . İlerde RX 570 bile takarım sıkıntı olmuyor

Şimdi o zaman APU yapayım sonra ekran kartı eklerim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı