Ryzen 2200G Valheim oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

eren11

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım Ryzen 2200G APU, 6 GB RAM. Sizce sıkıntı çıkarmadan oynatır mı?

sistem.png

Son düzenleyen: Moderatör:
çok rahat oynatır. Ki ben oyunu 50 saat boyunca 15fps ile oynayabildim. Çok fazla FPS inizin yüksek olmasını gerektiren bir oyun değil.

çok rahat oynatır. Ki ben oyunu 50 saat boyunca 15fps ile oynayabildim. Çok fazla FPS inizin yüksek olmasını gerektiren bir oyun değil.

''15 FPS''
''çok rahat''

Hmm...
Oynatmaz. Oyun optimizasyon özürlüsü. RX 570 I5 4460 ile orta yüksek ayarlarda 40 FPS civarı alıyordum.

Oyunda FPS zamanla azalıyor özellikle büyük bir eviniz varsa. Optimizasyon cidden biraz sorunlu.

Benim sistemimin 15 yıllık bir sistem olduğu düşünülünce 2200g rahat 50 50 FPS alır demek istedim.

Benim sistemim gayet modern mesela fakat söylediğim gibi oyun optimizasyon konusunda biraz özürlü olduğu için ister istemez birkaç saat oynayınca artık FPS sürünmeye başlıyor en pahalı sistemlerde bile.

Benim sistemim gayet modern mesela fakat söylediğim gibi oyun optimizasyon konusunda biraz özürlü olduğu için ister istemez birkaç saat oynayınca artık FPS sürünmeye başlıyor en pahalı sistemlerde bile.
Oyunu hem GTX 950 ile hem RTX 3060 ile deneyimledim. Nedense bana o kadar sorun çıkartmadı. Zaten oyunun hızlı oynanışı yok. Arkadaşlarla vakit geçirilen daha relax bir oyun. 60fps kesin almalıyım gibi bir kaygının olacağı bir oyun değil. 30fps kurtarıyor yani. Bilmiyorum belki ben yanlış düşünüyorum.

Oyunu hem GTX 950 ile hem RTX 3060 ile deneyimledim. Nedense bana o kadar sorun çıkartmadı. Zaten oyunun hızlı oynanışı yok. Arkadaşlarla vakit geçirilen daha relax bir oyun. 60fps kesin almalıyım gibi bir kaygının olacağı bir oyun değil. 30fps kurtarıyor yani. Bilmiyorum belki ben yanlış düşünüyorum.

Evet hızlı oynanışı yok. Benim gözlerim çok hassas FPS mesela 120'lerdeyken bir anda 50'lere kadar anlık düşüşler yaşadığı için çok rahatsız oldum. Tabi bayadır oynamıyorum Vulkan desteği falan gelmiş diye duydum ama deneme fırsatım olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı