Ryzen 2200G Valheim oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Evet hızlı oynanışı yok. Benim gözlerim çok hassas FPS mesela 120'lerdeyken bir anda 50'lere kadar anlık düşüşler yaşadığı için çok rahatsız oldum. Tabi bayadır oynamıyorum Vulkan desteği falan gelmiş diye duydum ama deneme fırsatım olmadı.
Hocam valla yanlış anlamayın ama 2200g kullanan insan için 50 FPS, 60 FPS pek fark etmez. Kendimden biliyorum.

Hocam valla yanlış anlamayın ama 2200g kullanan insan için 50 FPS, 60 FPS pek fark etmez. Kendimden biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oynanabilir duruyor fakat akıcı diyemem. Bu FPS söylediğim gibi ormanlık alanlarda yüksek fakat evler ve oyuncu yapımı yapılar etrafında hızla düşüyor. Yani pek akıcı oynatacağına inanmıyorum.

Herkese teşekkürler arkadaşlar hafta sonu indirip oynamayı düşünüyorum sizide bilgilendiririm.
Arkadaşlar herkese teşekkür ederim oyunu oynamayı denedim en düşük 1080p ayarlarda 30 40 fpsarası tatsız bir oynanışı vardı bu yüzden iade ettim iyi günler dilerim herkese.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı