Ryzen 2600 sistem CS:GO düşük FPS

ahmetg20

Centipat
Kolay gelsin.
Arkadaşlar CS:GO'da 120 100 FPS alıyorum ayarlarım en düşükte neden az alıyorum? NVIDIA ayarlarım da doğru.

Sistemim.
AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz işlemci.
MSI GeForce GTX 1660 Super Gaming X 6 GB GDDR6 192 Bit ekran kartı.
Cooler Master MB501L 600W Carbon USB 3.0 mid Tower kasa.
MSI A320M-A Pro 3200MHz(OC) DDR4 soket AM4 HDMI DVI mATX anakart.
G.Skill 16 GB Ripjaws V kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single kit RAM.
Seagate 1TB Barracuda 64MB 7200RPM 3.5" SATA 3.0 harddisk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir stress testine sokar mısın sistemi sıcaklık değerlerini yazmanı istiyorum dostum.

Yok.

Oyun içi 60.

Oyun içi GTX1660 ile 60 derece mi hem de düşük ayarlarda bir sıkıntı olması lazım kasanın yanında ki tamperli camı söküp bir de öyle oyna ya da bir diğer ihtimal işlemci ekran kartını besliyemiyor olabilir. Aynı anakart bende var giriş seviyesi bir anakart keşke biraz daha iyisini alsaydın anakart ısınabilir dikkatli ol.

Oyun içi GTX1660 ile 60 derece mi hem de düşük ayarlarda bir sıkıntı olması lazım kasanın yanında ki tamperli camı söküp bir de öyle oyna ya da bir diğer ihtimal işlemci ekran kartını besliyemiyor olabilir. Aynı anakart bende var giriş seviyesi bir anakart keşke biraz daha iyisini alsaydın anakart ısınabilir dikkatli ol.
işlmci ekraankartını niye beslemiyor olabilir çözümü varmı yada nerden anlıyoruz

Merhaba, 1600 AF ve 1660 Super'li sistemimde aynı dertten müzdariptim.Çözümü;[Yenilendi] CS:GO FPS yükseltme rehberi - Technopat Sosyal bu başlıkta buldum. Kesinlikle denemelisiniz, aynı eziyeti çektim, bunu yaptıktan sonra inanılmaz toparladı.
Hocam o işlemcinin,o ekran kartını besleyememe ihtimali yok.
işlmci ekraankartını niye beslemiyor olabilir çözümü varmı yada nerden anlıyoruz
MSI Afterburner yazılımı ile bakabilirsin.

Merhaba, 1600 AF ve 1660 Super'li sistemimde aynı dertten müzdariptim.Çözümü;[Yenilendi] CS:GO FPS yükseltme rehberi - Technopat Sosyal bu başlıkta buldum. Kesinlikle denemelisiniz, aynı eziyeti çektim, bunu yaptıktan sonra inanılmaz toparladı.

bencede denicem

tamam
bencede denicem

tamam
tam olarak nerden bakıoruz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu link üzerinden bakabilirsin.
tşk
bencede denicem

tamam

tam olarak nerden bakıoruz
bütün ayarları yaptım hocam 160 150 alıyorum ama gene az yani
nvıdıa ayarlarını baya oynadım ben ya o sıkıntı olabilir varsayılanamı ceksem

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı