Ryzen 2600 sistem toplama

@FearlyGhost Çok teşekkür ederim yardımın için. Z3 Plus, Streamliner, CMT120A'yı eledim. Raidmax'ın hava sirkülasyonu iyi ise ona tek atacağım. Frontliner' Technopat kullanmıştı sanırım ona da bir bakarım. İkisi de olmazsa Ls-5200 almayı düşünüyorum.

Monitör bu olabilir. Hazır indirimdeyken kaçırmayın.
Bunu ben de görmüştüm fakat sosyalde biri konu açtımıştı. Arkadaşlar ona Acer 144 Hz monitörü önermişti. TN panel olmasına karşın kalitelidir diye düşünüyordum fakat çok fazla bilgi edinemedim.
Hocam bu kasaların önleri kapalı oluyor. Sıkıntı çıkarmaz mı? Bu konunun sosyaldeki çoğu arkadaşa yardımcı olacağını düşünüyorum. Bu konuya benzer konular görmüştüm.

@FearlyGhost Hocam Raidmax Alpha Prime yurtdışında kullanılan ve önerilen bir model. Ben gerçekten çok beğendim. Herhangi bir sıkıntısı yoksa bunu alacağım. Quartz'in ön paneli kapalı gibi geldi.
Ramlarim geldi. Gerçekten çok memnun kaldım inventus'dan. Hepsiburada'dan aldığım parçaların üstünde "Kırılabilir" ibaresinin dahi olmaması, Aras kargo kullanılıyor olması ve başka seçenek sunmaması çok sıkıntıydı. İnventus ise UPS ve Yurtiçi kargo arasından seçim yapmamıza olanak veriyor. Kutu sıkı bir şekilde bantlanmıştı.(Aras kargo ile gelenleri elimle açabiliyorken bunda maket bıçağı kullanmak zorunda kaldım) Ve ramların kutusu havalı poşet ile sarılmıştı. İnventus'dan gerçekten çok memnun kaldım.

Son düzenleme:
Kasa olarak buradakilerin önerisi ile P350X aldım. Az önce kutusunu açıp baktım. Muazzam kaliteli. Ama bu kasaya 450 TL verince iş bitmiyor çünkü içinde 1 adet fan çıkıyor. Ortalama 100-200 TL ile birkaç fan daha eklenmeli. Yani kasaya 600 TL diyebiliriz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı