Ryzen 2600 ve RX 580'li Sistem Toplama

Groxy

Decapat
Daha fazla  
Screenshot_20181221-181628.jpeg
Ekran kartı olarak ise RX 580 8 GB Gigabyte Auros ile Sapphire nitro+ 8 GB arasında kaldım. Sapphire = 1650 TL
Auros =1450 TL

Hangisi daha mantıklı bilmiyorum. Anakarta gelecek olursak Gigabyte B450 Auros 505 TL ya da Asus tuf B450 plus 560 TL anakart. Ekran kartı siz arkadaşlara kalmış. Şimdiden teşekkürler. Bütçe 4300'e geliyor bu sistem ama ekran kartı Sapphire olursa 4400 geliyor. Şu an indirim var Vatan'da KDV 23 Aralık gece 23:59 son hayırlı akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tıpatıp benim sistemi klonlamışsınız. Eğer sesten rahatsız oluyorsanız Sapphire almayın. %30 fanda çalışırken bile çok fazla ses çıkartıyor. Tek sıkıntısı sesi ama diğer yandan her türlü isteğini karşılar.

Tıpatıp benim sistemi klonlamışsınız. Eğer sesten rahatsız oluyorsanız Sapphire almayın. %30 fanda çalışırken bile çok fazla ses çıkartıyor. Tek sıkıntısı sesi ama diğer yandan her türlü isteğini karşılar.

Kasayı yere koy ses azalır belki. Bende Sapphire kullanıyorum, fanları %30 yaptım ama ses hala çok az. Emin misin?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı