Ryzen 3 1200 AF sistem görüntü vermiyor

ali2101

Femtopat
Daha fazla  
Kasayı yeni topladım. M320A Pro MSI anakart, 8 GB Kingston RAM bir de Ryzen 3 1200 AF taktım. Çalıştırdım, fanlar dönüyor ama monitöre görüntü gelmiyor. Hep sinyal yok diyor. Nedeni nedir acaba?

Kasayı yeni topladım. M320a Pro MSI anakart, 8 GB Kingston RAM bir de Ryzen 3 1200 AF taktım. Çalıştırdım, fanlar dönüyor ama monitöre görüntü gelmiyor. Hep sinyal yok diyor. Nedeni nedir acaba?

HDMI veya DP kablosunu anakart a değil ekran kartına takmanız gerekiyor ekran kartına taktınız değil mi?

Kasayı yeni topladım. M320a Pro MSI anakart, 8 GB Kingston RAM bir de Ryzen 3 1200 AF taktım. Çalıştırdım, fanlar dönüyor ama monitöre görüntü gelmiyor. Hep sinyal yok diyor. Nedeni nedir acaba?

Eğer ekran kartınız yoksa görüntü alamananız normal. Eğer var ise görüntü kablosunu ekran kartına taktiğın.

HDMI veya DP kablosunu anakart a değil ekran kartına takmanız gerekiyor ekran kartına taktınız değil mi?
Evet takılı rx580 ne takılı

Ekran kartı güç kablosunu doğru taktınıza emin misiniz?
Evet Led 1 yanıyor rx 580

Eğer ekran kartınız yoksa görüntü alamananız normal. Eğer var ise görüntü kablosunu ekran kartına taktiğın.
Ekran kart takılı

Geri
Yukarı