Ryzen 3 1200 anakart önerisi

Gigabyte B450M S2H alabilirsin. Uygun fiyatlı ve iyi bir anakart. 16 GB RAM almanı tavsiye etmem onun yerine 8 GB RAM alıp işlemciyi 1600 AF veya 3600 alırsan daha iyi olur bütçen olunca da yanına bir 8 GB RAM daha eklersin. Hem ilerde ekran kartı yükseltirken de sorun yaşamazsın.

@Agent Phil Coulson ve @Caner Uncu hocamıza katılıyorum. Anakart olarak minimum B450M S2H öneriyorum.
16 GB RAM bence de gereksiz. Onun yerine R5 1600 AF alın, RAM'i 8 GB'a düşürün hem daha fazla ekran kartı seçeneğiniz olur hem daha fazla performans alırsınız. İleri de bir 8 GB stick daha eklersiniz.

@Agent Phil Coulson ve @Caner Uncu hocamıza katılıyorum. Anakart olarak minimum B450M S2H öneriyorum.
16 GB RAM bence de gereksiz. Onun yerine R5 1600 AF alın, RAM'i 8 GB'a düşürün hem daha fazla ekran kartı seçeneğiniz olur hem daha fazla performans alırsınız. İleri de bir 8 GB stick daha eklersiniz.

Sorun olmazsa dediğiniz işlemcinin linkini atar mısınız bir de benim bu konularda pek bir bilgim yok dediğiniz gibi yapacağım ve ekran kartı şu anda iyi değil mi? Sizin minimum dediğiniz anakartı alırsam uzun bir süre sorunsuz kullanabilirim değil mi?

Sorun olmazsa dediğiniz işlemcinin linkini atar mısınız bir de benim bu konularda pek bir bilgim yok dediğiniz gibi yapacağım ve ekran kartı şu anda iyi değil mi? Sizin minimum dediğiniz anakartı alırsam uzun bir süre sorunsuz kullanabilirim değil mi?

Evet uzun süre kullanabilirsiniz ve evet ekran kartı şu anlık yeterli.

Link:
İşlemci Ryzen 3 1200'den kat kat iyi. Ömrü de daha uzun.

Evet uzun süre kullanabilirsiniz ve evet ekran kartı şu anlık yeterli.

Link:
İşlemci Ryzen 3 1200'den kat, kat iyi. Ömrü de daha uzun.
teşekkürler
Gigabyte A320M-S2H AMD A320 3200Mhz(OC) DDR4 Socket AM4 Fiyatı bu sizin dediğiniz anakarttan kötü mü?

Geri
Yukarı