Ryzen 3 1300X + GTX 1650 sisteme 400W PSU yeter mi?

Önceki konunda yazdığın Platoon güç kaynağından bahsediyorsan bu kapasiteyle ilgili bir şey değil. Ki onu da geçtim o bomba 12V kanalından 150W veriyorsa öpüp başa koymak lazım. Berbat.

Herhangi bir incelemesi olmayan, yalnızca şuradan bilgi alabileceğimiz bir güç kaynağı. Bu bütçede VX Plus'dan başka güç kaynağı olmadığı için W2 uygun. Eski konunda maksimum 500 TL'ye çıkabileceğini söylemişsin.

EVGA'nın giriş seviyesinde konumlandırdığı, pek de iyi olmayan bir güç kaynağı. 1-2 sene kullandıktan sonra elin bollaşınca daha iyi bir modele geçersin. En azından 3 yıl EVGA Global garantisi var.

Son düzenleme:
Önceki konunda yazdığın platoon güç kaynağından bahsediyorsan bu kapasiteyle ilgili bir şey değil. Ki onu da geçtim o bomba 12v kanalından 150W veriyorsa öpüp başa koymak lazım. Berbat.

Herhangi bir incelemesi olmayan, yalnızca şuradan bilgi alabileceğimiz bir güç kaynağı. Bu bütçede VX Plus'dan başka güç kaynağı olmadığı için W2 uygun. Eski konunda maksimum 500 TL'ye çıkabileceğini söylemişsin.

EVGA'nın giriş seviyesinde konumlandırdığı, pek de iyi olmayan bir güç kaynağı. 1-2 sene kullandıktan sonra elin bollaşınca daha iyi bir modele geçersin. En azından 3 yıl EVGA global garantisi var.

Bu bahsettiginiz PSU ryzen 5 4500 RTX 2060 besler mi?

Önceki konunda yazdığın platoon güç kaynağından bahsediyorsan bu kapasiteyle ilgili bir şey değil. Ki onu da geçtim o bomba 12v kanalından 150W veriyorsa öpüp başa koymak lazım. Berbat.

EVGA'nın giriş seviyesinde konumlandırdığı, pek de iyi olmayan bir güç kaynağı. 1-2 sene kullandıktan sonra elin bollaşınca daha iyi bir modele geçersin. En azından 3 yıl EVGA global garantisi var.

PSU alamıyacamda yukarıda yazdığım Ryzen 3 1300X GTX 1650'li sisteme 400W PSU yeter mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı