Ryzen 3 1300X ve GTX 1060 sistem düşük FPS sorunu

kblytrkmn94

Decapat
Kıt kanaat Ryzen 3 1300X ve GTX 1060 6 GB bir bilgisayar toparlayabildim fakat performans açısından düşündüğümden çok daha az.
Örneğin CS:GO oyununda daha önce GTX 1050 Ti ile FPS 200'lere dayanırken GTX 1060 ile 150'leri zor buluyor. İşletim sistemi olarak Windows 10 kullanıyorum. Sebep olabilecek etkenler ne olabilir? Mesajlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte A320M anakartım

Ryzen serisinde a320 neden var anlamış değilim . B350 ile aynı fiyat neredeyse ve OC imkanı vermiyor. Keşke araştırıp alsaydınız. Benim yaptığım bir inceleme mevcut. Ancak en az B 350 chipsetli anakart lazım size. Ayrıca ram frekansı önemli Ryzen sistemlerde. 2666 mhz ram ile değiştirmeniz de faydalı olur. Mümkünse de çift kanal olmalı.

Sistem darboğaza uğruyor. Grafik yükseltip ekran kartı kullanımını arttırmayı dene.
Bir çok video izledim aynı benim sistemimle yayın bile yapıyorlar. Ben oyun zor oynuyorum.
Msi Afterburner programı ile farklı oyunlarda, oyun içi kullanımları paylaşın. Sadece CS:GO üzerinde test yapmak doğru sonucu göstermeyebilir.
MSI Afterburner OSD Gösterge Rehberi
Dediğiniz gibi sanırım CSGO sorunlu bir dönemde şuan. Örneğin PUBG girdiğimde fps değerleri 80-120 arası değişiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı