Ryzen 3 2200G-1050Ti nasıl olur?

Peki sizce parçaları ikinci alsam bir sıkıntı yaşar mıyım ? Daha uyguna geliyor fiyat olarak.

iPhone cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.
kardeş arkadaşların dediği doğru 2. el e nasıl güvenebileceksin bana kalırsa tek 2. el alınabilecek parça ram oda zaten kimse yeni sağlam ürününü satmıyor alacağın ram min 2133 mhz (2400, 2667, 2800, 3000 veya 3200 mhz de olabilir de onları hiç sağlam olupta satan görmedim satanlarda sıfır fiyatı gibi satıyor)ve 8 gb ddr 4 olacak adamın elinde varsa çok uçuk bir insan değilse satmaz diye düşünüyorum.
kasa tabiki çok önemli soğutucuların her ne kadar iş yapsa da asıl temel soğutma kasada oluyor. Yeni alacak olsan everest alma derdim. ama sende zaten var olduğu için gittiği yere kadar kullan derim. güç kaynağı başka arkadaşların belirttiği gibi 650 w ise güç ihtiyacını karşılar ancak ne kadar fatura getirir orasının bilemem :D ancak kısa vadede para harcamanı engeller ilerde sertifikalı bi güç kaynağı ile değiştirirsin.

Anladım kasam şimdilik idare eder o zaman. Kasam bazen ilk açıldıktan 15-20 dk sonra bazen 1-2 saat sonra durduk yere restart atıyor. Bazen haftalarca böyle bişey yapmıyor. Sıcaklıklar gayet normal. Sizce sebebi PSU dan kaynaklı mı ?

Anladım kasam şimdilik idare eder o zaman. Kasam bazen ilk açıldıktan 15-20 dk sonra bazen 1-2 saat sonra durduk yere restart atıyor. Bazen haftalarca böyle bişey yapmıyor. Sıcaklıklar gayet normal. Sizce sebebi PSU dan kaynaklı mı ?

Bence restart atmasının sebebi bence psu dan kaynaklı değildir diye düşünüyorum. çünkü güç kesintisi veya fazlalığı vs olsa kapanır tekrar açılmaz diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı