Ryzen 3 2200G 4.0 GHZ Overclock

Feick

Kilopat
Daha fazla  
Bu lanet işlemciden çok çektim, kıytırık bir GTX 1050 Tİ'yi bile besleyemiyor GTA 5'te ayarlar en yüksete çözünürlük 1440x900 monitörümün son desteklediği ayar CPU kullanım %100 ama ekran kartı %70'i geçmiyor ben de kafayı yemek üzereyim.

Son çare olarak işlemci hızını 4'e çektim, voltaja dokunmadım stress testi yaptığımda 55 60 derece arası değişti ama voltaj otomatikte olduğu için 1.45 1.55 arası değişip duruyor. Şimdi asıl soruya gelirsek voltaj bana yüksek gibi geldi işlemciye bir zararı olurm u bu voltajın ? Manuel olarak voltajı kaç yapmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörün çözünürlüğüyle alakası olabilir mi? İşlemciye çamur atmışsın ama o işlemci ve 1050 Ti'dan daha güçlü olan RX 570 ile GTA 5'i problemsiz oynuyorum. Overclock yapmadığımı belirteyim. ( MSI Afterburner ile baktım GPU genel olarak 99, CPU ortalama 75-80 civarı)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı