Ryzen 3 2200G APU aktifleştirme

cihat akraza

Kilopat
Daha fazla  
Tehnopat'ı izledim, yine de olmadı ne yaptıysam. Nasıl yapılıyor? Anlatan varsa çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyi yapmaya çalıştığınızı anlarsak yardımcı olabiliriz.
  • Harici ekran kartınız olduğu halde mi APU kullanmak istiyorsunuz? Çok basit. Harici ekran kartını söküp görüntü çıkışını APU'ya bağlıyorsunuz.
  • Harici ekran kartınız yok, APU içindeki GPU'yu mu kullanmak istiyorsunuz? Çok basit: sürücüsünü indirip kuruyorsunuz: AMD Ryzen™ 3 2200G Drivers & Support | AMD

• Harici ekran kartınız olduğu halde mi APU kullanmak istiyorsunuz? Çok basit. Harici ekran kartını söküp görüntü çıkışını APU'ya bağlıyorsunuz.
  • Harici ekran kartınız yok, APU içindeki GPU'yu mu kullanmak istiyorsunuz? Çok basit: sürücüsünü indirip kuruyorsunuz: AMD Ryzen™ 3 2200G Drivers & Support | AMD
Harici ekran kartım yok tamam saolun denicem şimdi.
Mutlaka Windows'un son sürüm olmalı eğer Windows son sürüm değil ise temiz kurulum yapman şart. Güncelleme ile uğraşma bir faydası olmaz.
Günceldir win 10.

• Harici ekran kartınız yok, APU içindeki GPU'yu mu kullanmak istiyorsunuz? Çok basit: Sürücüsünü indirip kuruyorsunuz: AMD Ryzen™ 3 2200G Drivers & Support | AMD

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Fakat harici bir ekran kartım yok board üzerinden de görüntü alamıyorum. Maalesef harici bir ekran kartı bulup BIOS güncellemesi yapmayı denedim güncelleme dosyasını göremiyorum. Bana da yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı