Ryzen 3 2200G APU Sistem vs 2. El Sistem

• Konuyu başlatan Utho
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

Utho

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben yükleyeceğim fotoğraftaki Ryzen 3 2200G'li APU sistemi almak istiyorum. Sonra 2. ellere bakınca biraz kafam karıştı. Daha güçlü ekran kartı olan ve monitörlü sistemler var. Ben de bunların arasında kaldım. Yardımcı olur musunuz?

382574

2. el sistem 1 (RAM'ler 1333MHz imiş)

2. el sistem 2:

Amd A10 4.4 Ghz. 8Gb Ram. 2Gb Ekran kartı. 24 inç Full Hd - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 679462357

2. el sistem 3:

2. el sistem 4:

2. el sistem 5:

Bütçem kasa için 2000, üstüne de monitör parası. Ama 2. ellerde ikisini aynı fiyata getirebilirim gibi. Siz benim yerimde olsanız n'apardınız arkadaşlar? Ayrıca Vatan'dan da kasayı değiştirerek aynı sistemi topluyorum, orada peşin fiyatına 6 taksit imkanı da var. Pek kararsız kaldım arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığın 2. el sistemlerin hepsi pahalı. Tek uygun olan 4. sistem oda büyük ihtimalle bir bilgisayarcı ve mining kartla sistem toplayıp satıyor herhalde. Yerinde olsam kendi kendime toplardım çok uygun olmadığı sürece. Örneğin 2000 TL'ye RX 570 (ITX) sıfır alıp geri kalan bileşenleri 1200 TL'ye ikinci el alırdım.

Attığın 2. el sistemlerin hepsi pahalı. Tek uygun olan 4. sistem oda büyük ihtimalle bir bilgisayarcı ve mining kartla sistem toplayıp satıyor herhalde. Yerinde olsam kendi kendime toplardım çok uygun olmadığı sürece. Örneğin 2000 TL'ye RX 570 (ITX) sıfır alıp geri kalan bileşenleri 1200 TL'ye ikinci el alırdım.
Hocam yalnız 2000tl kasa bütçem var benim

Hocam yalnız 2000tl kasa bütçem var benim
Tamam. RX 570 ITX modeli 800 TL'ye düşüyor indirimlerde. Kalan 1200 TL'ye eski nesil canavar alabilirsin. Örnek veriyorum İ5 4590/H81/8 GB DDR3 en az 1600 MHz RAM kesinlikle çift kanal anakarta bağlı tekte olabilir/600W PSU'yu da sıfır alsan denk getirilir bence.

Tamam. RX 570 ITX modeli 800 TL'ye düşüyor indirimlerde. Kalan 1200 TL'ye eski nesil canavar alabilirsin. Örnek veriyorum İ5 4590/H81/8 GB DDR3 en az 1600 MHz RAM kesinlikle çift kanal anakarta bağlı tekte olabilir/600W PSU'yu da sıfır alsan denk getirilir bence.
peki sizin gibi yapmadım diyelim bunlar arasından en iyi seçenek apu sıfır sistem midir acaba sizce?

Tamamdır teşekkürler. Ben 2. Sistemi baya beğenmiştim. Monitör 24 inç felan. Ama tavsiyeleri dikkat edeceğim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı