Ryzen 3 2200G Görüntü Gelmeme Problemi

Barış Kavraz

Hectopat
Daha fazla  
  • Prime A320M-E anakart
  • Ryzen 3 2200G APU işlemci
  • Wd green 240 GB SSD
  • Adata 8GB 3000MHz DDR4
  • Xigmatek Fontliner EN8811 600W
Kasayı yeni topladım, açılışta bip sesi ve görüntü gelmiyor, sorun neyden dolayı olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
  • Prime A320M-E anakart
  • Wd green 240 GB SSD
  • Adata 8GB 3000MHz DDR4
Kasayı yeni topladım, açılışta bip sesi ve görüntü gelmiyor, sorun neyden dolayı olabilir?

320 serisine kesinlikle bios güncellemesi gerekli. Sırf bu tarz şeylerle uğraşmamak için direk 450 serisi almıştım [emoji23]
Bir sistem toplamıştım, işlemci olarak X4 950 aldım daha kargoya verilmedi ama birkaç gün sonra Athlon 200GE'nin daha performanslı olduğunu duydum. Ekran kartı Asus GTX 750 Ti fakat Youtube'daki GTX 1060 darboğaz yapmış diyen birkaç yorum gördüm. Bir sene sonra işlemci ve ekran kartını değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce işlemciyi iade edip Athlon 200GE mi alayım? Kafamı kurcalayip duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakarta BIOS güncellemesi yapılmalıydı. 2000 serisi Ryzen işlemciler için bu zorunlu.
Aldığınız yere veya servise başvurun.

200GE bir tık daha başarılı fakat GTX 1060 için kesinlikle yeterli değil.

200GE bir tık daha başarılı fakat GTX 1060 için kesinlikle yeterli değil.
Gtx 750 ti için düşünüyorum ileride yükseltme yaparken tabii ki işlemci ile beraberinde bir yükseltme yapacağımdan dolayı darboğaz vb sorunlarla karşılaşmam. Fakat MSI A320M PRO-VD/S AM4 AMD Ryzen DDR4 Soket 3200+MHz USB 3.1 Anakart bu anakart için bios güncellemesi yapamam Hepsiburada'da yapmıyordur. İşlemciyi farklı bir mağazadan sipariş ettim. Sizce çok gerek var mı ? Yaşadığım yer küçük olduğu için burada ki bilgisayarcılar da am4 işlemci yoktur ve bios güncellemelerini yapabileceklerini de düşünmüyorum.

• Prime A320M-E anakart
  • Wd green 240 GB SSD
  • Adata 8GB 3000MHz DDR4

320 serisine kesinlikle bios güncellemesi gerekli. Sırf bu tarz şeylerle uğraşmamak için direk 450 serisi almıştım [emoji23]

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı