Ryzen 3 2200G için Anakart Önerisi

41fivin

Decapat
Elimde Ryzen 3 2200G ve Trident-Z RGB 8 GB 3200 MHz RAM var. Anakart olarak Asus B450 TUF PLUS düşünüyorum ama RAM frekansından tedirginim acaba RAM'i 3200 MHz'de çalıştırır mı?

Elimdeki RAM: F4-3200C16S-8GTZR

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Technopat Sosyal panolarından destek istiyorsun ancak Technopatın youtube kanalını takip etmedin sanırım Ryzen 3 e göre muhteşem bir anakart var biraz uçuk fiyata ama alabiliyorsan bunu al. Videoda da diyorlar zaten.

Anakart : ASUS A320M-E

Video :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bence bir izle yardımı dokunur.

F4-3200C16S-8GTZR bu RAM ile uyumluluk sağlar mı sıkıntı çıkar mı? Eski anakartımda frekans hızını 3200 mhz a çekememiştim ve RAM 6 GB ın üstüne çıkmıyordu (eski anakartım msi b450 pro m2)

İşlemcimiz aynı. Ben de ASUS Prime B450M-A var. Gayet memnunum. Sana da önerebilirim. Ben de 8GB RAM kullanıyorum, çift kanal. Anakartda 4 RAM slotu olmasıda avantajlı. Bu arada tek kanal mı kullanıyorsun?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı