Ryzen 3 2200G için Anakart Önerisi

41fivin

Decapat
Elimde Ryzen 3 2200G ve Trident-Z RGB 8 GB 3200 MHz RAM var. Anakart olarak Asus B450 TUF PLUS düşünüyorum ama RAM frekansından tedirginim acaba RAM'i 3200 MHz'de çalıştırır mı?

Elimdeki RAM: F4-3200C16S-8GTZR

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Technopat Sosyal panolarından destek istiyorsun ancak Technopatın youtube kanalını takip etmedin sanırım Ryzen 3 e göre muhteşem bir anakart var biraz uçuk fiyata ama alabiliyorsan bunu al. Videoda da diyorlar zaten.

Anakart : ASUS A320M-E

Video :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bence bir izle yardımı dokunur.

F4-3200C16S-8GTZR bu RAM ile uyumluluk sağlar mı sıkıntı çıkar mı? Eski anakartımda frekans hızını 3200 mhz a çekememiştim ve RAM 6 GB ın üstüne çıkmıyordu (eski anakartım msi b450 pro m2)

İşlemcimiz aynı. Ben de ASUS Prime B450M-A var. Gayet memnunum. Sana da önerebilirim. Ben de 8GB RAM kullanıyorum, çift kanal. Anakartda 4 RAM slotu olmasıda avantajlı. Bu arada tek kanal mı kullanıyorsun?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı