Ryzen 3 2200G sistemde Windows 11 kurulabilir mi?

iHayalet

Decapat
Merhaba, ben bilgisayarıma Windows 11 yüklemeyi düşünüyorum ancak bilgisayarım uyuyor mu onu merak ettim.

Bilgisayar özelliklerim:
İşlemcim: AMD Ryzen 3 2200G.
Anakart: A320M Pro-e
SSD: Toshiba-TR200
BIOS sürümü: H. 20 01/22/2019 (yeni sürümü beta olduğu için yüklemiyorum)

Edit: 2019 yıllık dediğim 2019 yılında aldığım bilgisayardan bahsetmek istedim.

WhyNotWin11 uygulamasındaki bana gösterdiği sonuç:
İndirme linki: Download - WhyNotWin11

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    47,6 KB · Görüntüleme: 145
Son düzenleme:
Merhaba, ben bilgisayarıma Windows 11 yüklemeyi düşünüyorum ancak bilgisayarım uyuyor mu onu merak ettim.

Bilgisayar özelliklerim:
İşlemcim: AMD Ryzen 3 2200G.
Anakart: A320M Pro-e
SSD: Toshiba-TR200
BIOS sürümü: H. 20 01/22/2019 (yeni sürümü beta olduğu için yüklemiyorum)
Edit: 2019 yıllık dediğim 2019 yılında aldığım bilgisayardan bahsetmek istedim.

Neden olmasın? Tabi ki olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler, peki nasıl açacağım BIOS'tan? Bilmiyorum da.
BIOS'ların hepsinde aynı sekmede olmayabiliyor, biraz kurcalayarak veya internetten marka/model'e göre inceleyerek bulabilirsiniz. ASUS anakartlarda Advanced sekmesindeki PCH-FW Configuration sekmesinde oluyordu. Diğer modellerde de benzerlik göstereceğini tahmin ediyorum.

BIOS'ların hepsinde aynı sekmede olmayabiliyor, biraz kurcalayarak veya internetten marka/model'e göre inceleyerek bulabilirsiniz. ASUS anakartlarda Advanced sekmesindeki pch-FW Configuration sekmesinde oluyordu. Diğer modellerde de benzerlik göstereceğini tahmin ediyorum.

Tamam teşekkürler ama Trust ya da TPM yazınca çıkmıyor. Farklı isimli olabiliyor mu?
MSI_SnapShot.png
MSI_SnapShot_00.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam teşekkürler ama Trust ya da TPM yazınca çıkmıyor. Farklı isimli olabiliyor mu?Eki Görüntüle 1110028Eki Görüntüle 1110029
Dediğim gibi dostum, her BIOS'ta aynı ad altında geçmiyor olabilir, bilemiyorum. Paylaşacağım videoyu incelemenizi tavsiye ediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı