Ryzen 3 2200G sistemin oyun performansı

Bende de APU sistem var çok da iyi ayarlarda olmasa da GTA 5'i 40-50 FPS'lerde oynuyorum CS:GO 120-150FPS PUBG düşük ayarlarda 40-45 FPS Witcher 3 düşük ayarlarda 40-45 FPS ve eğer bir adet daha aynı marka ve modelden 8 GB RAM alırsanız performansınız 2 katına çıkacaktır ben kendim denedim hem 16 GB RAM'in farki hem de çift kanal olması performansınızı aşırı şekilde etkiliyor şunu da şuraya not edeyim APU sistem alıyorsanız ve 8 GB RAM alacaksanız 2 tane 4 GB alın daha iyi.

Hocam hangi işlemci? RAM kac MHz? Ve CS:GO hangi ayarlar? Yakin zamanda almayı düşünüyorum kullanan birinin yorumları önemli.

APU sistemlerde hatta Ryzen sistemlerde FPS artışı istiyorsanız, RAM'i çift modül yapmanızda fayda var. GPU barındırmayan Ryzen sistemlerde bile bu böyleyken, ekran kartını da Ryzen'den kullandığınızı düşündüğümüzde çift modül ram ile FPS artışınız en az 15-20 olacaktır. Tahminen söylüyorum tabi.

Yanıtlarınız için teşekkürler. Yeni ram alabilirim 1 2 güne, onda sıkıntı yok. Örnek verebilir misiniz bu sistem hangi oyunları açar? GTA V hayatımda hiç oynamadım mesela.

Çift kanal RAM yaparsananız çoğu oyunu 720p orta ayarlarda götürebilecek bir işlemci. Bence bu dönemde alına bilecek bir işlemci. Hem ileride RX 570 ekleyebilirsiniz yanına.

Yanıtlarınız için teşekkürler. Yeni ram alabilirim 1 2 güne, onda sıkıntı yok. Örnek verebilir misiniz bu sistem hangi oyunları açar? GTA V hayatımda hiç oynamadım mesela.
Gta V ile başlayabilirsiniz mesela. :) Ram almasanız da iyi derecede oynarsınız diye düşünüyorum. Ama almanız FPS'i gerçekten etkileyecektir.

Hocam hangi işlemci? RAM kac MHz? Ve CS:GO hangi ayarlar? Yakin zamanda almayı düşünüyorum kullanan birinin yorumları önemli.

CS:GO 1280x1024 hepsi en düşük FXAA açık işlemici 3.6GHz'den 3.8'a overclock yaptım XMP'yi açarak 2400MHz yaptım RAM'leri daha yukarı çıkınca bilgisayar stabil olarak çalşımıyor anakart Gigabyte A320M S2H.

Yanıtlarınız için teşekkürler. Yeni RAM alabilirim 1 2 güne, onda sıkıntı yok. Örnek verebilir misiniz bu sistem hangi oyunları açar? GTA V hayatımda hiç oynamadım mesela.

Oynayabilirsiniz hocalarımında dediği gibi bir tane RAM daha ekleyip SSD'yi değiştirirseniz iyi olut.

Yeni konular

Geri
Yukarı