Ryzen 3 2200G ve GTX 1050 Ti Düşük Performans

Uchiha Itachii

Decapat
Öncelikle merhabalar,

Arkadaşlar sistemim başlıkta belirttiğim gibi genel olarak size sistemimi belirteyim ondan sonra sorunuma geçeyim, bu bir sorun mudur normal bir şey midir bilmiyorum;
  • MSI A320M Grenade Anakart
  • Asus ROG Strix 1050 Ti Ekran Kartı
  • 8 GB 2666 MHz RAM Ballistix (4+4)
  • Ryzen 3 2200G İşlemci
  • 600 Watt PSU
  • M2 SSD üzerine oyunlarımı kurdum ve sistemim de onun üzerinde.
Ekran kartımı 1 hafta önce taktım ondan önce APU ile oyun oynuyordum. Genelde oynadığım oyunlar LoL, CSGO ve PUBG. En çok LOL oynadığım için FPS değerlerini 144 olarak alırım diye düşünüyordum sabit. Ama genelde 110-130 arası alıyorum maksimum ayarlarda. Normal midir bu yoksa bir format atmamda fayda olur mu kartı taktıktan sonra, sürücülerim güncel. Video testlerinde ekran kartı LOL'de 144 sabit alabilecek kapasitede ama ben alamıyorum. Darboğaz mı var acaba beni bir aydınlatır mısınız?

1548605839061.png
Bundan bahsediyorsunuz sanırım. Masaüstü bilgisayar kullanımında yeniyim umarım budur :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Seçeneklerden İşlemci ve Ekran kartını seçip oyun içi değerleri paylaşın.

Kesinlikle darboğaz mevcut OSD ayarlarından CPU hıznı göstere tıklarmısınız aynı sisteme sahibim işlemci kullanımım %30 u geçmiyor ve 150 300 arası FPS alıyorum LOL de.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı