Ryzen 3 2200G ve GTX 960 Sistem için 400W Yeterli mi?

Forumda son günlerde açılan RX ekran kartları sorunlarına bakmadınız sanırım. Çoğu kişiye sorun yaşatdı o kart. "Wattman" hatası. GTX 960 alınabilir ama Aliexpress`den almanız daha iyi olur bence.

Wattman hatası genellikle yazılımsal sorun oluyor. %5'lik ihtimal donanımsal oluyor. Zaten servise gönderildiği zaman partner şirketlerin servisleri yenisi ile değiştiriyorlar. Ben 580 kullanıcısıyım. Wattman sorunu yaşamadım.

Bu arada PSU'yu değiştirmeniz gerekecektir. 265W arkadaşımında belirttiği üzere. Artı vatan gereksiz pahalı değil, bazı sitelere göre bazen uygun olabiliyor. Artı olarak OEM ürünlerini teknik servise göndereceğiniz zaman Vatan Bilgisayar'a gidip sizlere teknik servise gönderilmesi konusunda yardımcı oluyorlar. Ben Vatan'ı savunmuyorum, fakat hizmetine göre de fiyat belirtiyorlar normal olarak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı