Ryzen 3 2200G ve RX 550 Sistem Toplama

Bitirici

Hectopat
AMD Ryzen 3 2200G
Gigabyte A320M S2H 2133MHz-3200MHz.
MSI Radeon RX550 Aero ITX 4G OC 4GB 128 Bit.
G. Skill 8 GB Aegis 2133MHZ CL15 RAM.
Aerocool cs102 400w kasa.
Bu sistem iyi ve uyumlu çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada başta belirttiğiniz sistemde depolama yok. 2300 TL depolama dahil mi? Yoksa elinizde bulunuyor mu?

Söylediğiniz sistemde depolama bulunmadığı için eklemedim. Önerdiğim sistem: Akıllı PC Toplama Sihirbazı

Bu sistemi önermemin amacı:
  • A320 yerine B450
  • 2133MHz yerine 3000MHz (normalde 10-20 TL daha verip 3200MHz RAM alınabilir ama işlemci en fazla 2933MHz desteklediği için daha da üstünün zarar olacağından eklemedim)
  • Sertifikasız 400W PSU yerine sertifikalı 500W PSU
  • 2200G+RX 550 yerine 2400G (İleride yükseltme yapılacağı zaman hem bu şekilde direk yeni kart alınıp takılabilir. Alt kısımda performans farklarını koyacağım.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu arada başta belirttiğiniz sistemde depolama yok. 2300 TL depolama dahil mi? Yoksa elinizde bulunuyor mu?

Söylediğiniz sistemde depolama bulunmadığı için eklemedim. Önerdiğim sistem: Akıllı PC Toplama Sihirbazı

Bu sistemi önermemin amacı:
  • A320 yerine B450
  • 2133MHz yerine 3000MHz (normalde 10-20 TL daha verip 3200MHz RAM alınabilir ama işlemci en fazla 2933MHz desteklediği için daha da üstünün zarar olacağından eklemedim)
  • Sertifikasız 400W PSU yerine sertifikalı 500W PSU
  • 2200G+RX 550 yerine 2400G (İleride yükseltme yapılacağı zaman hem bu şekilde direk yeni kart alınıp takılabilir. Alt kısımda performans farklarını koyacağım.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çok teşekkürler.Fakat ben bir şeyi belirteyim ben bu sistemi strateji oyunları için topluyorum total war oyunları özellikle(Total War Three Kingdoms) benim kurduğum sistem onlar içinde mi yetersiz kalır?

Çok teşekkürler.Fakat ben bir şeyi belirteyim ben bu sistemi strateji oyunları için topluyorum total war oyunları özellikle(Total War Three Kingdoms) benim kurduğum sistem onlar içinde mi yetersiz kalır?
bu benim kurduğum sistemin medium-ultra ayarlardaki performansı.

bu benim kurduğum sistemin medium-ultra ayarlardaki performansı.
Çok teşekkürler.Sizce Total War Three Kingdomsuda oynatır mı sizin kurduğunuz sistem?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı