RX 570 ve Ryzen 3 2200G Sistem Toplama

Reylity

Decapat
Yeni çıkan-popüler oyunları orta düzeyde oynayabileceğim, grafik işlerini de rahatlıkla yapabileceğim bir bilgisayar toplamaya çalıştım. Fakat bu konu hakkında fazla bilgim olmadığı için parça uyumluluğu/performans konusunu pek bilmiyorum. Şunu değiştirirsen iyi olur ya da bunun yerine şunu al dediğiniz bir parça var mı? Bütçem 1.500-2.000 TL'ye kadar. (Resimde görünmemiş fakat 4 GB RAM'den toplamda 2 tane var. Yorum yapacak arkadaşlar için önceden söyleyeyim. )
413183

Son düzenleme:
Selamlar, oyun oynamak için orta yeterlilikte olan RX 570'in ITX versiyonu ile bütçenin sınırlarına ulaşıyorsun. Bütçen bunlar dışında mı 1500-2000 yoksa bunlar dahil mi? Açıklarsan daha iyi yardımcı olabilirim.

RX 570'i belirttiğim üzere çıkarttım fakat başlık aynı kaldığı için problem olmuş sanırım. Resimdeki ürünlerle beraber 1.437 TL oluyor. Şu değişmeli veya şu daha iyi olur dediğiniz bir parça var mı veya performans düşüklüğü yaşayacağım bir parça?

Darboğazı RAM frekansınız düşük olduğundan dolaylı şekilde yaşayabilirsiniz. RX 570 gibi bir ekran kartına R3 2200G kullanmak performansı etkileyebilir. RAM frekansınızı yüksek tutmaya çalışın ve eğer imkanınız varsa overclok yapın, iyi günler...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı