Ryzen 3 3100 için soğutucu önerisi

Bende soğutucu arıyordum bir fikir versin diye ama bana bu ikisini önermişlerdi. Bu yüzden önerdim bende. Sonra T6 Ultra'nın yeteceği kararına vardım. R5 3600 için yeter değil mi? Daha almadım işlemciyi.

Stok fan nasıl işe yaramıyor R3 3100 için gayet yeterli zaten anakartınızdan dolayı O.C yapamayacaksınız ancak eğer alınmak isteniyorsa bütçe veriniz.
Oyunlarda 60-70 derece arası olabiliyor yazında daha sıcak olacağından dolayı işe yaramaz diye düşündüm. Bütçe de 200-400 tl arası

Oyunlarda 60-70 derece arası olabiliyor yazında daha sıcak olacağından dolayı işe yaramaz diye düşündüm. Bütçe de 200-400 tl arası
Ne zamandır termal macun yenilemediniz ?
Soğutucu tam olarak oturdu mu ?
Bu ürünü alabiliyorsanız değecektir hatta fazla bile gelecektir.
Yoksa bu alınabilir.
Bu üründe alınabilir.
Benim boşta 45 - 50 arası, oyun içinde 70 - 65 arası.
Ben işlemcinin üst kısmına doğru fan ekledim bu yüzden daha serin çalışıyor ancak kasanın ön tarafı mesh olmadığı için hava akışı iyi değil üst tarafa fan ekleyince sistem serinledi.

Ne zamandır termal macun yenilemediniz?
Soğutucu tam olarak oturdu mu?
Yoksa bu alınabilir.
Bu üründe alınabilir.

Ben işlemcinin üst kısmına doğru fan ekledim bu yüzden daha serin çalışıyor ancak kasanın ön tarafı mesh olmadığı için hava akışı iyi değil üst tarafa fan ekleyince sistem serinledi.

Benim de ön taraf kapalı. Üst tarafa ekledim bir tane fan ama çok güçsüz yeni alacağım.

Ne zamandır termal macun yenilemediniz ?
Soğutucu tam olarak oturdu mu ?
Yoksa bu alınabilir.
Bu üründe alınabilir.

Yaklaşık 6-7 aydır yenilemedim fanda tam yerinde. Bu arada attığınız ürünlerden rampage ile snowman arasında kaldım aradaki fiyat farkında değermi?

Yaklaşık 6-7 aydır yenilemedim fanda tam yerinde. Bu arada attığınız ürünlerden rampage ile snowman arasında kaldım aradaki fiyat farkında değermi?
Görüntü dışında pek farklılık yok zaten Rampage çinden getirip marka basıyor.

Geri
Yukarı