Ryzen 3 3100 PC ne kadar eder?

hayır eksik ram diyor arkadaş ondan fiyat belirttim çok pahalı bişe değil eksik dediği parça
Hocam şu hazır sistemin fiyatı bile 11.200 Lira. Bence daha gerçekçi bir fiyatlandırma yapın derim. Unutmayın parça satışı yapmıyorsunuz komple sistemi satıyorsunuz.

Hocam şu hazır sistemin fiyatı bile 11.200 Lira. Bence daha gerçekçi bir fiyatlandırma yapın derim. Unutmayın parça satışı yapmıyorsunuz komple sistemi satıyorsunuz.
Hocam biz stabil fiyat üzerinden ikinci el değerlendirmesi yapıyoruz. Sizin attığınız site çok ucuza satıyor. Onların fiyatlandırması gerçekçi değil asıl.

Hocam biz stabil fiyat üzerinden ikinci el değerlendirmesi yapıyoruz. Sizin attığınız site çok ucuza satıyor. Onların fiyatlandırması gerçekçi değil asıl.

Ne demek istediğinizi anlamadım. Bilmiyorum farkında mısınız ama attığım sistemde işlemci RAM ve depolama birimi çok daha iyi. Arada bir monitör farkı var ama yine de arkadaşın biçtiği fiyat sıfır fiyatı gibi bir şey. Hem stabil fiyat neymiş ya. Şu anda bu attığım bilgisayar alınabiliyor ve fiyatı bu. Daha sonra değişir mi bunu kimse bilemez. Her şeyi şu ana göre ölçüp biçmek gerek. Yani ben bir alıcı olarak ikinci elde bu konudaki bilgisayarı almak yerine gidip onu alabiliyorum önemli olan bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı