Ryzen 3 3100 ve GTX 1660S sistem RDR 2 performansı düşük

cemalycts

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlar. Başlıkta görebileceğiniz gibi bir sorunum var RDR2 oyununda. Sistemi almadan önce YT'den videolarını izlemiştim. Sistemin oyunlardaki performansının. Birisi RDR2 High ayarlarda 60FPS'den yukarı alırken ben balanced yapıyorum (yani medium High karışık ama genel olarak medium) buna rağmen 60FPS oynarken arada 58 falan oluyor. Videodaki kişiler her şeyi High'a alıp nasıl böyle FPS alıyorlar? Adam rahat 60-75 arası alıyor. Benimle aynı sistemde. İkimizde de 16 GB RAM var. Benimkiler 3000MHz, onunkini bilmiyorum. BIOS'tan yapmam gereken ayarlar falan mı var acaba? Sistemi dün aldım. Hiçbir şey yapmadım daha. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar. Başlıkta görebileceğiniz gibi bir sorunum var RDR2 oyununda. Sistemi almadan önce YT'den videolarını izlemiştim. Sistemin oyunlardaki performansının. Birisi RDR2 High ayarlarda 60FPS'den yukarı alırken ben balanced yapıyorum (yani medium High karışık ama genel olarak medium) buna rağmen 60FPS oynarken arada 58 falan oluyor. Videodaki kişiler her şeyi High'a alıp nasıl böyle FPS alıyorlar? Adam rahat 60-75 arası alıyor. Benimle aynı sistemde. İkimizde de 16 GB RAM var. Benimkiler 3000MHz, onunkini bilmiyorum. BIOS'tan yapmam gereken ayarlar falan mı var acaba? Sistemi dün aldım. Hiçbir şey yapmadım daha. Teşekkürler şimdiden.
Ekran kartını vs güncelledinmi ?

Selam dostlar. Başlıkta görebileceğiniz gibi bir sorunum var RDR2 oyununda. Sistemi almadan önce Yt'den videolarını izlemiştim. Sistemin oyunlardaki performansının. Birisi RDR2 High ayarlarda 60FPS'den yukarı alırken ben balanced yapıyorum (yani medium High karışık ama genel olarak medium) buna rağmen 60FPS oynarken arada 58 falan oluyor. Videodaki kişiler her şeyi High'a alıp nasıl böyle FPS alıyorlar? Adam rahat 60-75 arası alıyor. Benimle aynı sistemde. İkimizde de 16 GB RAM var. Benimkiler 3000MHz, onunkini bilmiyorum. BIOS'tan yapmam gereken ayarlar falan mı var acaba? Sistemi dün aldım. Hiçbir şey yapmadım daha. Teşekkürler şimdiden.

BIOS'dan RAM'leri XMP ile açtın mı?
Açmadıysan RAM'ler otomatik 2133MHz çalışıyor.

Geri
Yukarı