Ryzen 3 3100 ve RX 580 çok ısınıyor

Sweertz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim Ryzen 3 3100 bir işlemcim ve ASRock marka RX580'im var ve son zamanlarda Fortnite ve Star Wars: Battlefront 2 de ikisinin de 79-80 dereceye çıktığını gördüm sistemi yeni topladım çok eski sayılmaz ve ekran kartı sürümü güncel değil bununla alakası olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Benim Ryzen 3 3100 bir işlemcim ve ASRock marka RX580'im var ve son zamanlarda Fortnite ve Star Wars: Battlefront 2 de ikisinin de 79-80 dereceye çıktığını gördüm sistemi yeni topladım çok eski sayılmaz ve ekran kartı sürümü güncel değil bununla alakası olabilir mi?

Kasayla ilgili olduğuna eminim.
Kasa modeli nedir?

Artı -1 Eksi
İki parça da stok ayarda mı ? Kasanız nedir ?
CPU fanı stok değil. Kasam Dark X-FORCE toplam 3 fanlı
Kasayla ilgili olduğuna eminim.
Kasa modeli nedir?
Dark X-FORCE toplam 3 fanlı
Kullandığın kasa nedir? Hava akışı düzgün değilse değerler normal.
Kasam Dark X-FORCE toplam 3 fanlı.

Arkadaşlar bu sorun artık 2 oyunda da olmamaya başladı o zaman neden oldu hiçbir fikrim yok şu an bu oyunlarda 69-74 arası.

CPU fanı stok değil. Kasam Dark X-Force toplam 3 fanlı.

Dark X-Force toplam 3 fanlı.

Kasam Dark X-Force toplam 3 fanlı.

Arkadaşlar bu sorun artık 2 oyunda da olmamaya başladı o zaman neden oldu hiçbir fikrim yok şu an bu oyunlarda 69-74 arası.

O sıcaklıklar normal.
Kasanın yan kapağını açarsan biraz daha düşer.
CPU fanı stok değil. Kasam Dark X-FORCE toplam 3 fanlı

Dark X-FORCE toplam 3 fanlı

Kasam Dark X-FORCE toplam 3 fanlı.

Son durum ne?
@Sweertz

Son düzenleme:
CPU fanı stok değil. Kasam Dark X-Force toplam 3 fanlı

Dark X-Force toplam 3 fanlı

Kasam Dark X-Force toplam 3 fanlı.

İşlemci fanı modeli ve ekran kartının tam modeli nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı