Ryzen 3 3200G sistem alınır mı?

bir denerim fakat olmazsa diye sistemdeki parçaların toplama olarak alabilirim.Sizce bu sistemdeki parçalardan değiştirmem gereken var mı?
Sistem toplamada yapabiliriz, veya sabırlı olursunuz sitelerde indirimleri takip edersiniz. Aynı fiyata daha iyi parçalar alabilirsiniz.
Anakart, SSD, kasa ve güç kaynağı çöp. Değiştirmen gerek bu parçaları.
İyi en azından işlemciden yırttı. 😁

İşlemci:
RAM:
Anakart:
SSD:
PSU:
Kasa:
Toplam 2982 TL etti. En ucuz şekilde toplamaya çalıştım. Kalitesiz hiçbir parça yok.

İşlemci:
RAM:
Anakart:
SSD:
PSU:
Kasa:
Toplam 2982 TL etti. En ucuz şekilde toplamaya çalıştım. Kalitesiz hiçbir parça yok.
Güzel görünüyor sanırım bunu alacağım.Bu fiyata daha iyisi var mıdır peki?

Bu fiyata bilmiyorum ama bütçe artırabilirseniz Ryzen 5 3400G alabilirsiniz.
hocam 400 tl daha fazlaya RX570 sistem var bu nasıl?İnşallah bunun da parçaları çöp değildir.

İşlemci bu sitede daha uygun fiyatlı;

SSD kronik sorunlu, bu modele bakabilirsiniz;

Kasa olarak bu modeller daha kaliteli;

Veya bu;

Bunlar dışında sistem iyi :)
Hocam 400 TL daha fazlaya RX570 sistem var bu nasıl? İnşallah bunun da parçaları çöp değildir.

Anakart, ekran kartı markası ve kasa çöp :)
Ekran kartı markası çöpten ziyade şüpheli bir marka, TR'de pek bulunmuyor. Teknobiyotik'te maliyeti düşürmek için kullanmış.

İşlemci bu sitede daha uygun fiyatlı;

SSD kronik sorunlu, bu modele bakabilirsiniz;

Kasa olarak bu modeller daha kaliteli;

Veya bu;

Bunlar dışında sistem iyi :)

Anakart, ekran kartı markası ve kasa çöp :)
Ekran kartı markası çöpten ziyade şüpheli bir marka, TR'de pek bulunmuyor. Teknobiyotik'te maliyeti düşürmek için kullanmış.
hocam biostar yurtdışında bilindik bir markaymış duyduğuma göre.Kasa ve anakart idare ederse alabilirim veya tavsiyeniz doğrultusunda değiştirebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı