Ryzen 3 3300X sıcaklık değerleri normal mi?

Gerek

Hectopat
Makaleler
1
Stok fan ve macun kullanıyorum. Öyle zorlayacak oyunlar oynamadım. CS:GO, PUBG Mobile, LoL tarzı. CPU 1'in sıcaklığına bakıyorum, ortalama 55 derece. Sadece PUBG Mobile'da bir kere 57 derece oldu, daha üstünü de görmedim. Sizce normal mi? Bu arada tüm oyunlarda en yüksek FPS ve grafik değerlerini kullanmaya çalışıyorum. Ekran kartım 1650 Super.

Stok fan ve macun kullanıyorum. Öyle zorlayacak oyunlar oynamadım. CS:GO, PUBG Mobile, LoL tarzı. CPU 1'in sıcaklığına bakıyorum, ortalama 55 derece. Sadece PUBG Mobile'da bir kere 57 derece oldu, daha üstünü de görmedim. Sizce normal mi? Bu arada tüm oyunlarda en yüksek FPS ve grafik değerlerini kullanmaya çalışıyorum. Ekran kartım 1650 Super.

Normal bu yaz aylarında.

Normal bu yaz aylarında.
Hocam bir de After Burner‘ da şöyle bir şey yaşıyorum Cpu 1 Cpu 2 falan diye bir sürü sıcaklık değeri gösterebiliyorum ancak direk işlemci sıcaklığını gösteremiyorum sanırım genelde en yüksek CPU1 de olduğu için bende işlemci sıcaklığı olarak bunu seçtim ekranda.

Hocam sıcaklık değerleri iyi. Oyun ekranında çekirdek sıcaklıkları görebilirsiniz. Normal bir durum.

Geri
Yukarı