Ryzen 3 4350G APU sistemden aynı anda 2 farklı görüntü çıkışı alınır mı?

Elasmotherium

Kilopat
Merhaba arkadaşlar,
Ryzen 3 4350G APU sistemden aynı anda 2 farklı görüntü çıkışı alabilir miyim?
Anakartım MSI MPG B550 GAMING.
Anakartta 1 display ve bir HDMI çıkışı var. Bu iki çıkışı ayrı ayrı monitörlere bağlayıp.
Çift monitör şeklinde kullanabilir miyim?

Kullanabilirsin ama oyun oynarken apu sistem olduğu için işlemcin çok zorlanacaktır. Oyun oynamıyorsan gayet tabii açabilirsin.
Yok oyun oynarken kullanmayacağım. Ders çalışırken vs kullanacağım çift ekran. Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.
Ayrıca şu monitör nasıl sizce?

Yok oyun oynarken kullanmayacağım. Ders çalışırken vs kullanacağım çift ekran. Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.
Ayrıca şu monitör nasıl sizce?
Gayet güzel f/p bir ürün 1ms 27" bu fiyata iyi bulmuşsun. Asus marka olması da muazzam olmuş. Bence kaçırma al geç. Bende de Asus VN247 vardı yıllarca kullandım çok kaliteli tavsiye ederim kısacası.

Gayet güzel f/p bir ürün 1ms 27" bu fiyata iyi bulmuşsun. Asus marka olması da muazzam olmuş. Bence kaçırma al geç. Bende de Asus VN247 vardı yıllarca kullandım çok kaliteli tavsiye ederim kısacası.
Fiyatına ben de çok şaşırdım. Sipariş geçtim zaten de acaba kronik sorunlu vs diye düşündüm. Konu açamıyorum şu an, 1 saatlik süre bitsin direk konu açacam bu ürünle ilgili, ihtiyacı olan kaçırmasın :)

Fiyatına ben de çok şaşırdım. Sipariş geçtim zaten de acaba kronik sorunlu vs diye düşündüm. Konu açamıyorum şu an, 1 saatlik süre bitsin direk konu açacam bu ürünle ilgili, ihtiyacı olan kaçırmasın :)
Teşhir ürünüymüş gerçi şimdi gördüm. Daha önce kullanılmış yani. Zorunlu değilse uzak dur derim. Ama fiyat gerçekten iyi.

2 yıl garantiliymiş. Sorun çıkar mı sizce?
Denemeye değer bir sorun çıkarsa geri verirsiniz para iade alabilir misiniz bilmiyorum. Hiç PTT AVM den alışveriş yapmadım. Ama garantili sonuçta. Sorun çıkma ihtimali düşük.
Siz alın beğenirseniz belki ben de alırım :D Çünkü ben de ders dinlemek zorundayım ve 17.3 " lik laptop ekranıyla biraz zor oluyor.

Vitrin ürünü sanırım, emin değilim. Ondan dolayı ucuz olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı