Ryzen 3000 serisi için anakart önerisi

Bunlar yeni nesil hocam değil mi ? Fakat micro değilde bana mini lazım birde abi bunları Almanya'dan alsam sıkıntı olur mu ?

Evet, önerdiğim anakartlar yeni nesil. Önerdiklerim de hem micro hem de mini ikisini de mevcuttu. Alacağın kasaya göre hangisi uygunsa onu alırsın. Yurt dışından alıp kullanan çok insan var ama arızalandığında garanti olayları nasıl oluyor tam bilmiyorum. Almadan önce onları sorarsın. Gerçi bu kartlar fiziksel bir hasar ya da hatalı bir şey yapmadığın sürece kolay kolay arıza yapmaz.

Evet, önerdiğim anakartlar yeni nesil. Önerdiklerim de hem micro hem de mini ikisini de mevcuttu. Alacağın kasaya göre hangisi uygunsa onu alırsın. Yurt dışından alıp kullanan çok insan var ama arızalandığında garanti olayları nasıl oluyor tam bilmiyorum. Almadan önce onları sorarsın. Gerçi bu kartlar fiziksel bir hasar ya da hatalı bir şey yapmadığın sürece kolay kolay arıza yapmaz.
Hocam çok ama çok teşekkür ederim, zaman ayırdığınız için'de.Bu anakart'lar öncelikle bence avrupa'ya gelir.Sonrasın'da ülkemize,bakalım belki daha uyguna gelir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı