Ryzen 3600/RX 5700 FurMark Test Sonuçları

bekko33

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Sistemi yeni topladım. Bir arkadaşta bu konuyu görmüştüm. Ben de sıcaklıklardan pek anlamadığım için size sorayım dedim. Sizce bu sıcaklıklar normal mi? Şu an sistemi yeni açtım formatını attım driverlarını yükledim. SS aldığım zaman steamden ve epic games'ten oyunları indiriyorum.
  • Anakart: B450M PRO-VDH PLUS 3466MHz(OC)
  • Ekran kartı: SAPPHIRE Radeon RX 5700 PULSE 8GB GDDR6
  • İşlemci: Ryzen 5 3600 3.1 GHz
  • SSD: Kingston Hyperx Fury 3D 480 GB
  • RAM: XPG 2x8GB Spectrix D60G RGB 3000MHz
  • Güç kaynağı: Thermaltake'in view27 kasasında gelen 600w

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    11,3 KB · Görüntüleme: 125
Oyun indirdiğin için işlemcinin iş yaptığını var sayıyorum, CPU load veya clock görebileceğimiz herhangi bir şey paylaşmamışsın. Bu bağlamda sıcaklıklar normal.
Ayrıca konu başlığın yanlış sanırım.

Oyun indirdiğin için işlemcinin iş yaptığını var sayıyorum, CPU load veya clock görebileceğimiz herhangi bir şey paylaşmamışsın. Bu bağlamda sıcaklıklar normal.
Ayrıca konu başlığın yanlış sanırım.

Direkt arkadaşın konusunun başlığından alıntı yaptım. İçerikte de benimle aynı programı kullandığı için kusura bakmayın.

CPU Load ve Clock görebileceğiniz programlar hangisi?

Test etmemişsin, gördüğüm kadarıyla ekran kartı boşta. 1-2 dakikalık test sonunda testi durdurmadan ekran görüntüsü alıp paylaşırsan yorum yapabiliriz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı